Зображення користувача Народний Оглядач.
Народний Оглядач
  • Відвідувань: 0
  • Переглядів: 0

КУН пропонує Росії разом відзначити ювілеї Конотопської битви

«Позиція Росії, яка прагне розвивати „культурно-гуманітарну складову” між нашими державами через спільне відзначення поразки українців від російського війська, виглядає щонайменше дивно, якщо не цинічно», — йдеться у коментарі Конгресу Українських Націоналістів щодо пропозиції російської влади „об’єднати зусилля” для святкування 300-річчя Полтавської битви у 2009 році, повідомляє прес-служба КУН.
«Якщо вже росіянам так кортить разом відзначати ювілеї українсько-російських війн, то набагато цікавіше було б у 2009 році відзначити спільно 350-ліття Конотопської битви, в якій гетьман Виговський розгромив 100-тисячне московське військо», — наголошують націоналісти.

Ще однією подією, у відзначенні якої Україна й Росія могли б «об’єднати зусилля», КУН вважає похід гетьмана Сагайдачного на Москву, 390-ліття якого відзначатиметься в 2008, а 400-ліття – у 2018 році.
В тему: 
Якщо ви помітили помилку, то виділіть фрагмент тексту не більше 20 символів і натисніть Ctrl+Enter
Підписуюсь на новини

Зверніть увагу

Біла книга «Третій ϟ Гетьманат»: Заснування держави без бюрократії та податків – архітектура, технологія, традиція (версія 1.0)

Третій Гетьманат пропонує альтернативу «цифровому концтабору» та ліволіберальному хаосу. Дана праця призначена для стратегів, інвесторів, розробників та всіх Людей Волі, які розглядають Україну як...

Останні записи