Зображення користувача Народний Оглядач.
Народний Оглядач
  • Відвідувань: 0
  • Переглядів: 0

Китайці їстимуть клонів

Китайські вчені уперше домоглися успіху у відтворенні потомства великої рогатої худоби, отриманої шляхом імплантації до матки корови клонованого зародкового матеріалу, а також потомства від клонованих корів, зачатого шляхом штучного запліднення.
10 грудня ці наукові результати Лайянського сільськогосподарського інституту провінції Шаньдун пройшли експертизу у місті Цзінань (східно-китайська провінція Шаньдун).

У листопаду 2001 року дослідницькому центру на чолі з доктором Дун Яцзюань та професором Бо Сюецзинем зазначеного інституту першим у країні вдалося “спродукувати” двох телят — Канкан та Шуаншуан — шляхом клонування. Матеріалом для клонування служили епітеліальні клітини.

За допомогою методу прискореної овуляції до 2 січня 2003 року вченим удалося отримати від двох клонованих корів 13 зразків зародкового матеріалу, що відповідає міжнародним стандартам, котрий і був підсаджений до матки корови китайської чорно-білої породи. 8 жовтня ця корова успішно принесла теля на ім’я Бейбей.

Паралельно із цим вчені продовжували роботу зі штучного запліднення клонованих корів Канкан та Шуаншуан. 29 та 31 жовтня 2003 року Канкан і Шуаншуан народили телят Цзяньцзянь та Чжуанчжуан.

www.oglyad.com





В тему: 
Якщо ви помітили помилку, то виділіть фрагмент тексту не більше 20 символів і натисніть Ctrl+Enter
Підписуюсь на новини

Зверніть увагу

Біла книга «Третій ϟ Гетьманат»: Заснування держави без бюрократії та податків – архітектура, технологія, традиція (версія 1.0)

Третій Гетьманат пропонує альтернативу «цифровому концтабору» та ліволіберальному хаосу. Дана праця призначена для стратегів, інвесторів, розробників та всіх Людей Волі, які розглядають Україну як...

Останні записи