Громадська організація "Горіх" має намір пікетувати в понеділок Шевченківський райсуд Києва. Її вимога - невідкладно розглянути позов щодо незаконності підвищення тарифів на комунальні послуги в Києві, запроваджене з 1 червня.
За словами голови громадської організації Ірини Орєхової, комунальні послуги лишилися неякісними, тоді як доходи киян не зросли, а зменшилися.
Вона наголосила, що пікетувати суд доводиться через спробу незаконно затягти розгляд справи. Суддя відкрила провадження із двотижневим запізненням, а перші слухання призначила на кінець жовтня.
Раніше міністр ЖКГ Олексій Кучеренко закинув київській мерії порушення встановленого урядом порядку запровадження нових тарифів.
"Проведення громадських слухань у кожному будинку, щоби пояснили людям, що вкладається в кожний тариф, які послуги. Я вже сьогодні можу сказати: цього не було проведено", - сказав Кучеренко.
Безпідставними нові тарифи назвали і в київській прокуратурі. У цей же час опозиційний блок Кличка попередив, що мерія готує нове підвищення вартості комунальних послуг з 1 серпня.
Як відомо, з 1 червня у столиці на 50% зросли тарифи на послуги житлово-комунального господарства. Перші платіжки з новими тарифами столичні жителі отримали з 1 липня.
За словами першого заступника мера Анатолія Голубченка, таким чином столична влада намагається поступово привести тарифи на компослуги до економічно-обгрунтованого рівня.
Наступний етап підвищення, за його словами, буде з нового 2010 року.
Голубченко наголосив, що київська мерія має намір в липні-грудні організувати в кожному багатоповерховому будинку громадські слухання по сплаті за утримання будинків і прибудинкових територій (квартплаті).
Водночас опозиційні фракції у Київраді - БЮТ та Блок Кличка - назвали підвищення тарифів несправедливим і закликали киян замість платити - звертатися з платіжками до суду.
Як відомо, у квартплату входить 26 обов’язкових послуг. Однак киянам було запропоновано самостійно вибрати, за які з цих послуг вони хочуть сплачувати.
Третій Гетьманат пропонує альтернативу «цифровому концтабору» та ліволіберальному хаосу. Дана праця призначена для стратегів, інвесторів, розробників та всіх Людей Волі, які розглядають Україну як...
Кияни прийдуть до суду з вимогою негайно розібратися з тарифами
Світ:
09071304e.jpg
Вона наголосила, що пікетувати суд доводиться через спробу незаконно затягти розгляд справи. Суддя відкрила провадження із двотижневим запізненням, а перші слухання призначила на кінець жовтня.
Раніше міністр ЖКГ Олексій Кучеренко закинув київській мерії порушення встановленого урядом порядку запровадження нових тарифів.
"Проведення громадських слухань у кожному будинку, щоби пояснили людям, що вкладається в кожний тариф, які послуги. Я вже сьогодні можу сказати: цього не було проведено", - сказав Кучеренко.
Безпідставними нові тарифи назвали і в київській прокуратурі. У цей же час опозиційний блок Кличка попередив, що мерія готує нове підвищення вартості комунальних послуг з 1 серпня.
Як відомо, з 1 червня у столиці на 50% зросли тарифи на послуги житлово-комунального господарства. Перші платіжки з новими тарифами столичні жителі отримали з 1 липня.
За словами першого заступника мера Анатолія Голубченка, таким чином столична влада намагається поступово привести тарифи на компослуги до економічно-обгрунтованого рівня.
Наступний етап підвищення, за його словами, буде з нового 2010 року.
Голубченко наголосив, що київська мерія має намір в липні-грудні організувати в кожному багатоповерховому будинку громадські слухання по сплаті за утримання будинків і прибудинкових територій (квартплаті).
Водночас опозиційні фракції у Київраді - БЮТ та Блок Кличка - назвали підвищення тарифів несправедливим і закликали киян замість платити - звертатися з платіжками до суду.
Як відомо, у квартплату входить 26 обов’язкових послуг. Однак киянам було запропоновано самостійно вибрати, за які з цих послуг вони хочуть сплачувати.
Зверніть увагу
Біла книга «Третій ϟ Гетьманат»: Заснування держави без бюрократії та податків – архітектура, технологія, традиція (версія 1.0)