Найближчим часом у Києві для впровадження роздільного збору твердих побутових відходів планується провести експеримент, в якому братимуть участь мешканці близько 20 будинків.
Як повідомив перший заступник начальника Головного управління комунального та готельного господарства і туризму Олександр Карюк на прес-конференції у середу, цей пілотний проект здійснюватиметься за фінансової підтримки Данії, передає Інтерфакс-Україна.
У рамках проекту, в якому братимуть участь три житлово-експлуатаційних організації у трьох районах Києва — Дарницькому, Оболонському та Шевченківському — мешканцям 20 будинків буде роздано різнобарвні поліетиленові кульки, а також цебра та пам'ятки для роздільного збору сміття. Карюк не виключив, що найактивніші учасники проекту одержать заохочення.
Заступник голови Київської міськадміністрації Іван Данькевич повідомив, що поточного року в Києві планується почати спорудження чотирьох сміттєпереробних заводів, на яких відходи сортуватимуться, а отримана вторсировина перероблятиметься далі.
При цьому він підкреслив, що відходи, котрі вже побували у сміттєвій машині без роздільного сортування, не підлягають сортуванню та подальшій переробці. «Тому роздільне збирання сміття має велике значення», — підкреслив він.
Данькевич підкреслив, що в усьому світі сортування твердих побутових відходів дуже поширене, оскільки це дає великий прибуток. До того ж, зазначив він, це не вимагає додаткових витрат для складування побутових відходів на полігонах, а також є дуже вигідним в екологічному плані для збереження навколишнього середовища.
За словами Данькевича, з чотирьох сміттєпереробних заводів, один споруджуватиметься на базі комунального підприємства "Київспецтранс" за рахунок коштів міського бюджету. Для трьох інших переробних заводів підбираються площі й вони споруджуватимуться за рахунок коштів інвесторів. “До міськадміністрації вже надійшли пропозиції від деяких інвесторів для участі у цих проектах”, — додав він.
Третій Гетьманат пропонує альтернативу «цифровому концтабору» та ліволіберальному хаосу. Дана праця призначена для стратегів, інвесторів, розробників та всіх Людей Волі, які розглядають Україну як...
Київське сміття збиратимуть роздільно
Світ:
Найближчим часом у Києві для впровадження роздільного збору твердих побутових відходів планується провести експеримент, в якому братимуть участь мешканці близько 20 будинків.
Як повідомив перший заступник начальника Головного управління комунального та готельного господарства і туризму Олександр Карюк на прес-конференції у середу, цей пілотний проект здійснюватиметься за фінансової підтримки Данії, передає Інтерфакс-Україна.
У рамках проекту, в якому братимуть участь три житлово-експлуатаційних організації у трьох районах Києва — Дарницькому, Оболонському та Шевченківському — мешканцям 20 будинків буде роздано різнобарвні поліетиленові кульки, а також цебра та пам'ятки для роздільного збору сміття. Карюк не виключив, що найактивніші учасники проекту одержать заохочення.
Заступник голови Київської міськадміністрації Іван Данькевич повідомив, що поточного року в Києві планується почати спорудження чотирьох сміттєпереробних заводів, на яких відходи сортуватимуться, а отримана вторсировина перероблятиметься далі.
При цьому він підкреслив, що відходи, котрі вже побували у сміттєвій машині без роздільного сортування, не підлягають сортуванню та подальшій переробці. «Тому роздільне збирання сміття має велике значення», — підкреслив він.
Данькевич підкреслив, що в усьому світі сортування твердих побутових відходів дуже поширене, оскільки це дає великий прибуток. До того ж, зазначив він, це не вимагає додаткових витрат для складування побутових відходів на полігонах, а також є дуже вигідним в екологічному плані для збереження навколишнього середовища.
За словами Данькевича, з чотирьох сміттєпереробних заводів, один споруджуватиметься на базі комунального підприємства "Київспецтранс" за рахунок коштів міського бюджету. Для трьох інших переробних заводів підбираються площі й вони споруджуватимуться за рахунок коштів інвесторів. “До міськадміністрації вже надійшли пропозиції від деяких інвесторів для участі у цих проектах”, — додав він.
Зверніть увагу
Біла книга «Третій ϟ Гетьманат»: Заснування держави без бюрократії та податків – архітектура, технологія, традиція (версія 1.0)