Ліберальні чиновники УЄФА оштрафував п'ять клубів за безлади влаштовані їх уболівальниками під час матчів третього кваліфікаційного раунду Ліги чемпіонів.
Найважче покарання накладене на бельгійський "Андерлехт", уболівальники якого під час зустрічі з "Фенербахче" пускали ракети і намагалися вибігти на поле.
Тим часом, і стамбульський клуб оштрафований на 8 000 швейцарських франків за кидання уболівальниками на поле піротехнічних засобів, повідомляє Reuters.
Також за використання уболівальниками піротехніки покарані "Лаціо" (12 000 швейцарських франків), "Црвена Звезда" (10 000) і бухарестське "Динамо" (9 000).
Третій Гетьманат пропонує альтернативу «цифровому концтабору» та ліволіберальному хаосу. Дана праця призначена для стратегів, інвесторів, розробників та всіх Людей Волі, які розглядають Україну як...
Ліберальні чиновники проти фанатів
Світ:
Найважче покарання накладене на бельгійський "Андерлехт", уболівальники якого під час зустрічі з "Фенербахче" пускали ракети і намагалися вибігти на поле.
Керівництву "Андерлехта" доведеться заплатити 20 000 швейцарських франків (16 526 доларів).
Тим часом, і стамбульський клуб оштрафований на 8 000 швейцарських франків за кидання уболівальниками на поле піротехнічних засобів, повідомляє Reuters.
Також за використання уболівальниками піротехніки покарані "Лаціо" (12 000 швейцарських франків), "Црвена Звезда" (10 000) і бухарестське "Динамо" (9 000).
Зверніть увагу
Біла книга «Третій ϟ Гетьманат»: Заснування держави без бюрократії та податків – архітектура, технологія, традиція (версія 1.0)