21 листопада в районі Маріїнського парку Києва угрупування ультралівих радикалів, серед яких опинилися учасники радикальної антифа-групи Торо браво, стали об’єктом нападу невідомих.
Організатор недільного лівацького концерту в клубі Торба перебуває наразі в лікарні із зламаним носом та повністю розбитим обличчям.
Музиканти Торо браво сильно побиті та не можуть ходити.
Також з’ясувалося, що одночасно на іншого організатора лівацького концерту напали безпосередньо біля його будинку і також сильно побили.
Активізацію лівацького радикалізму деякі спостерігачі пов’язують з українофобськими екстремістськими ліворадикальними шабашами в центрі Києва, яки мали місце 15 жовтня, 6, 7 та 20 листопада. За матеріалом ru.indymedia.org
В тему:
Якщо ви помітили помилку, то виділіть фрагмент тексту не більше 20 символів і натисніть Ctrl+Enter
Третій Гетьманат пропонує альтернативу «цифровому концтабору» та ліволіберальному хаосу. Дана праця призначена для стратегів, інвесторів, розробників та всіх Людей Волі, які розглядають Україну як...
Лівацьких музикантів знову відлупцювали
Світ:
TT04-6-1-hooligans.jpg
Музиканти Торо браво сильно побиті та не можуть ходити.
Також з’ясувалося, що одночасно на іншого організатора лівацького концерту напали безпосередньо біля його будинку і також сильно побили.
Активізацію лівацького радикалізму деякі спостерігачі пов’язують з українофобськими екстремістськими ліворадикальними шабашами в центрі Києва, яки мали місце 15 жовтня, 6, 7 та 20 листопада. За матеріалом ru.indymedia.org
Зверніть увагу
Біла книга «Третій ϟ Гетьманат»: Заснування держави без бюрократії та податків – архітектура, технологія, традиція (версія 1.0)