Міністр внутрішніх справ Юрій Луценко вважає, що найбільш ефективним методом розгону агресивно налаштованих демонстрантів є дозволені законом сльозогінні гази.
Про це він заявив журналістам на початку навчань, які відбувалися на одному з полігонів під Сімферополем, повідомляє УНІАН.
"З моєї точки зору, тактика "стінка на стінку" по фізичному, силовому вичавлюванню демонстрантів є неправильною", - зазначив Луценко.
"У всьому світі до великих скупчень агресивно налаштованих демонстрантів застосовують сльозогінний газ, і лише після цього, розсіявши агресивний напад, їх заарештовують згідно з чинним законодавством. Саме така тактика буде братися на озброєння і українською міліцією", - додав міністр.
Він зауважив, що на нараді з керівництвом МВС та регіональних підрозділів міліції, яка передувала навчанням, відзначались застарілі методи спецпідрозділів.
При цьому міністр наголосив, що для міліції має бути головним завданням захист прав людей, у тому числі право на протест, і тільки по-друге – убезпечення суспільства від агресивно налаштованих учасників заворушень.
В тему:
Якщо ви помітили помилку, то виділіть фрагмент тексту не більше 20 символів і натисніть Ctrl+Enter
Третій Гетьманат пропонує альтернативу «цифровому концтабору» та ліволіберальному хаосу. Дана праця призначена для стратегів, інвесторів, розробників та всіх Людей Волі, які розглядають Україну як...
Луценко розганятиме демонстрації газом
Світ:
09022066666a.jpg
"З моєї точки зору, тактика "стінка на стінку" по фізичному, силовому вичавлюванню демонстрантів є неправильною", - зазначив Луценко.
"У всьому світі до великих скупчень агресивно налаштованих демонстрантів застосовують сльозогінний газ, і лише після цього, розсіявши агресивний напад, їх заарештовують згідно з чинним законодавством. Саме така тактика буде братися на озброєння і українською міліцією", - додав міністр.
Він зауважив, що на нараді з керівництвом МВС та регіональних підрозділів міліції, яка передувала навчанням, відзначались застарілі методи спецпідрозділів.
При цьому міністр наголосив, що для міліції має бути головним завданням захист прав людей, у тому числі право на протест, і тільки по-друге – убезпечення суспільства від агресивно налаштованих учасників заворушень.
Зверніть увагу
Біла книга «Третій ϟ Гетьманат»: Заснування держави без бюрократії та податків – архітектура, технологія, традиція (версія 1.0)