З самого початку матч І лиги Карпати - Динамо Сімферополь видався неспокійним. Вже на 5 хвилині матчу на секторі львів’ян було запалено дим. Через 2-3 хвилини ще одна димовуха полетіла на бігові доріжкі.
Завдяки тому що Беркут ще перевіряв глядачів на вході на стадіон, ніяких сутичок не було (було заарештовано 2 осіб, яких згодом відпустили). Наприкінці 2-го тайму на поле полетіла ще одна димовуха, і після втручання Беркута почалась доволі серйозна бійка. Було заарештовано кількох фенів. Решта не захотіла залишати їх в руках правоохоронних органів і повним складом (приблизно 250 осіб) одночасно вирушила за затриманими. Разом з хуліганами пішло доволі багато вболівальників з різних секторів, які протягом матчу мали можливість спостерігати дії міліції.
Представники правоохоронних органів спробували завадити виходу натовпу (на це час зібралось приблизно 500-600 вболівальників) зі стадіону, закривши ворота, але це не допомогло. Натовп виривається за стадіо, і перше - що йому попадається під руку - міліцейську Ниву - починає трощити. Беркут (близько 40 працівників) пробує зупинити натовп, але в них летять скляні пляшки, каміння, і все що попадається під руку. Було розбито ще один автомобіль - машину ДАІ. Беркут відступає. Натовп прямує за ним, продовжуючи закидати їх різними предметами.
Спецпідрозділ перегруповується. На цей раз вдягнувши шоломи та інші пристрої, отримавши підмогу і знов пробує відтіснити натовп, але знов невдача – під тиском атаки зелено-білих доводиться відступати. На цей раз натовп збільшується до 1000 осіб за рахунок тих хто виходить з стадіону, проте загалом активну участь у сутичках приймає не більше 100 осіб. Загалом сутички тривали близько 20 хвилин. За матеріалом United Ukrainian Ultras GuestBook
В тему:
Якщо ви помітили помилку, то виділіть фрагмент тексту не більше 20 символів і натисніть Ctrl+Enter
Третій Гетьманат пропонує альтернативу «цифровому концтабору» та ліволіберальному хаосу. Дана праця призначена для стратегів, інвесторів, розробників та всіх Людей Волі, які розглядають Україну як...
Масові заворушення під час та після матчу Карпати - Динамо Сімферополь
Світ:
05040504a.jpg
Представники правоохоронних органів спробували завадити виходу натовпу (на це час зібралось приблизно 500-600 вболівальників) зі стадіону, закривши ворота, але це не допомогло. Натовп виривається за стадіо, і перше - що йому попадається під руку - міліцейську Ниву - починає трощити. Беркут (близько 40 працівників) пробує зупинити натовп, але в них летять скляні пляшки, каміння, і все що попадається під руку. Було розбито ще один автомобіль - машину ДАІ. Беркут відступає. Натовп прямує за ним, продовжуючи закидати їх різними предметами.
Спецпідрозділ перегруповується. На цей раз вдягнувши шоломи та інші пристрої, отримавши підмогу і знов пробує відтіснити натовп, але знов невдача – під тиском атаки зелено-білих доводиться відступати. На цей раз натовп збільшується до 1000 осіб за рахунок тих хто виходить з стадіону, проте загалом активну участь у сутичках приймає не більше 100 осіб. Загалом сутички тривали близько 20 хвилин. За матеріалом United Ukrainian Ultras GuestBook
Зверніть увагу
Біла книга «Третій ϟ Гетьманат»: Заснування держави без бюрократії та податків – архітектура, технологія, традиція (версія 1.0)