Колишній голова Президентської Адміністрації, лідер Соціал-демократичної партії (об’єднаної) Віктор Медведчук каже про безпідставність заяв про можливу зміну власника київського футбольного клубу "Динамо", яким зараз є Ігор Суркіс, передає Інтерфакс-Україна.
"Погрози від представників нової влади стосовно "Динамо" (Київ) лунають, але я не вважаю, що вони мають підстави. Хтось там каже, що клуб треба забрати. Що означає - забрати? Адже це не державна власність. ФК "Динамо" (Київ) ніколи не проходив процес приватизації, тому що він ніколи не був державною власністю", - заявив Медведчук в опублікованому у вівторок, 15 лютого, інтерв’ю газеті "Сегодня".
На його думку, "будь-які розмови на цю тему з юридичної точки зору абсурдні", а "з політичної - необґрунтовані". Тому що київське "Динамо" - це справді національна гордість України. І людей, які керують ним, обвинуватити в несумлінному виконанні своїх обов’язків не можна. Вони зробили все можливе, щоб футболісти і тренери працювали в нормальних умовах", - заявив Віктор Медведчук.
"А казати, що сьогодні в клуб прийдуть нові господарі... Ми що, у 1937 році живемо? Нехай спробують. Думаю, мільйони українських вболівальників зуміють відстояти свій улюблений клуб. Та й ми не з тих людей, хто опускає руки і йде здаватися", - додав соціал-демократ.
--------------------------------------
Як повідомляв Кореспондент.net, російський бізнесмен Костянтин Григоришин пообіцяв складне майбутнє Григорію Суркісу і Віктору Медведчуку.
Григоришин повідомив, що за допомогою юридичних механізмів має намір повернути собі те, що в нього забрали ці люди, зокрема, невеликий пакет акцій "Динамо" і активи деяких обленерго.
В тему:
Якщо ви помітили помилку, то виділіть фрагмент тексту не більше 20 символів і натисніть Ctrl+Enter
Третій Гетьманат пропонує альтернативу «цифровому концтабору» та ліволіберальному хаосу. Дана праця призначена для стратегів, інвесторів, розробників та всіх Людей Волі, які розглядають Україну як...
Медведчук прокоментував ситуацію навколо зміни власника ФК "Динамо"
Світ:
На його думку, "будь-які розмови на цю тему з юридичної точки зору абсурдні", а "з політичної - необґрунтовані". Тому що київське "Динамо" - це справді національна гордість України. І людей, які керують ним, обвинуватити в несумлінному виконанні своїх обов’язків не можна. Вони зробили все можливе, щоб футболісти і тренери працювали в нормальних умовах", - заявив Віктор Медведчук.
"А казати, що сьогодні в клуб прийдуть нові господарі... Ми що, у 1937 році живемо? Нехай спробують. Думаю, мільйони українських вболівальників зуміють відстояти свій улюблений клуб. Та й ми не з тих людей, хто опускає руки і йде здаватися", - додав соціал-демократ.
--------------------------------------
Як повідомляв Кореспондент.net, російський бізнесмен Костянтин Григоришин пообіцяв складне майбутнє Григорію Суркісу і Віктору Медведчуку.
Григоришин повідомив, що за допомогою юридичних механізмів має намір повернути собі те, що в нього забрали ці люди, зокрема, невеликий пакет акцій "Динамо" і активи деяких обленерго.
Зверніть увагу
Біла книга «Третій ϟ Гетьманат»: Заснування держави без бюрократії та податків – архітектура, технологія, традиція (версія 1.0)