15 жовтня у Львові з нагоди 15-річчя «Дзи?и» розпочались зйомки експериментального відео легендарного рок-гурту «Мертвий Півень». Знімають короткий метр, саундом до якого стане народний шлягер «And the third angel sounded» ("Брат, піва кончілась!").
15 жовтня у Львові з нагоди 15-річчя «Дзиги» розпочались зйомки експериментального відео легендарного рок-гурту «Мертвий Півень». Знімають короткий метр, саундом до якого стане народний шлягер «And the third angel sounded» ("Брат, піва кончілась!").
Відео робить інтернаціональна команда у складі режисера Алєхандро Більбао-Гуерра з Нью-Йорку та оператора Міхала Грабовскі з Берліна. Монтуватиметься відео у Варшаві. Відповідно, короткометражка буде озвучена українською, польською та англійською
мовами.
Лідер «Мертвих Півнів» Михайло Барбара поділився своїми очікуваннями: «Ми збираємося весело провести цей тиждень та отримати задоволеня. Цілком покладаємося на задум режисера, який хоче уникнути банального ілюстрування тексту. Алєхандро дуже цікавий документаліст і наш добрий колєга. Будемо експериментувати "серед нічного Львова"... Думаю, вийде щось дотепне».
P.S.: Журналістів та друзів «Мертвих півнів» «Дзига» запрошує на ексклюзивну подію: у неділю, 19 жовтня, о 19.00 на вул. Вірменській, 35 вони зможуть взяти участь у зйомках однієї зі сцен відео «And the third angel sounded» ("Брат, піва кончілась!"), якою завершиться знімальний період.
Інформація для журналістів: акредитація на святкування закінчення зйомок – забаву на «Дзизі» у недільний вечір 19 жовтня разом зі всіма учасниками проекту під акустичний супровід «Півнів» – відбуватиметься на прес-конференції 16 жовтня о 14 год. у «Квартирі 35» (вул. Вірменська, 35; 2-ий поверх «Дзиги» ).
Третій Гетьманат пропонує альтернативу «цифровому концтабору» та ліволіберальному хаосу. Дана праця призначена для стратегів, інвесторів, розробників та всіх Людей Волі, які розглядають Україну як...
"Мертвий півень" зніматиме експерементальне відео
Світ:
08101504s.jpg
Відео робить інтернаціональна команда у складі режисера Алєхандро Більбао-Гуерра з Нью-Йорку та оператора Міхала Грабовскі з Берліна. Монтуватиметься відео у Варшаві. Відповідно, короткометражка буде озвучена українською, польською та англійською
мовами.
Лідер «Мертвих Півнів» Михайло Барбара поділився своїми очікуваннями: «Ми збираємося весело провести цей тиждень та отримати задоволеня. Цілком покладаємося на задум режисера, який хоче уникнути банального ілюстрування тексту. Алєхандро дуже цікавий документаліст і наш добрий колєга. Будемо експериментувати "серед нічного Львова"... Думаю, вийде щось дотепне».
P.S.: Журналістів та друзів «Мертвих півнів» «Дзига» запрошує на ексклюзивну подію: у неділю, 19 жовтня, о 19.00 на вул. Вірменській, 35 вони зможуть взяти участь у зйомках однієї зі сцен відео «And the third angel sounded» ("Брат, піва кончілась!"), якою завершиться знімальний період.
Інформація для журналістів: акредитація на святкування закінчення зйомок – забаву на «Дзизі» у недільний вечір 19 жовтня разом зі всіма учасниками проекту під акустичний супровід «Півнів» – відбуватиметься на прес-конференції 16 жовтня о 14 год. у «Квартирі 35» (вул. Вірменська, 35; 2-ий поверх «Дзиги» ).
Контакт:
Юрко ВовкоГон
8 (095) 260-03-27
[email protected]
Лідер гурту Михайло Барбара
В тему:
Мертвий Півень - Брат, піва кончілась... (відео)
Футболки гурту «Мертвий півень»
Офіційний сайт гурту «Мертвий півень»
Зверніть увагу
Біла книга «Третій ϟ Гетьманат»: Заснування держави без бюрократії та податків – архітектура, технологія, традиція (версія 1.0)