Російські мітьки, подібно запорожцям з картини Репіна, написали свого листа - тільки не турецькому султану, а олігархам. І поставили в цьому листі питання, що хвилює багатьох: "Хто ж наш хлєбушко поїв?".
Дійсно, мітьковська картина дуже схожа на репінську. Композиція картини "Запорожці пишуть листа турецькому султану" відтворена в точності, тільки адресат тепер більш актуальний.
Дмитро Шагін, коментуючи акцію, сказав: "Мітьки - художники все-таки, а не політики. Але це просто такий голос народу. Всі, хто працювали свого часу в котельних, у станка стояли, вони натерпілися і висловили таку свою думку, про те що, значить, хлєбушка поїли нашого. У Пітері хліб у два рази подорожчав останнім часом".
Мітьковську картину супроводжує і сам текст листа. Стиль від тих же запорожців, тільки з типово мітьковською лексикою. Як відмічають самі мітьки, "олігарх" у розумінні художників - не синонім багатія або нового росіянина. "Олігарх - це збірний образ. Це всі, хто не допомагає простим людям. У всьому світі багаті люди все-таки допомагають, а у нас забувають про це", - каже Шагін.
Новий мітьковський проект приречений на успіх, відмічає телекомпанія "Эхо". І навіть іронію в ньому публіка може не роздивитися.
Текст листа мовою оригіналу:
Дык, олигархушки, хряки задембелевавшие, дурилки картонной братки и товарищи, лютого Люцеперя секретарщики. Якие ж вы, елы-палы, лыцари, коли голую сракою ежака невбъете. Хряк высирае, а вы, шмудилы, пожирае. Не будете вы, сукины вы сыны, сынов российских пид собой маты, ваших подхрячников мы не боимось, Землею и водою будем биться з вами, распрость гамнюками. Вавилоньския вы кухари, маньдивски колесники, Давоськия бравирники, альпийские козолупы, шенгейския свинари, Америкоськи злодиюки, Попуаськие сатайдаки, ахриканьски коты, у всего свиту и пидсвиту блазени, самого аспида внуки и нашего хрена крюки.
Свинячи вы морды, кобылячи сраки, ризницьки собаки, нехрещеные лбы, мать вашу ети. От так вам митьки высказали, плюгавче. Не будете вы и свиней колхозных пасти.
Теперь кончаемо, ибо числа не знаемо и календаря не маемо, мисяц у небе, год у князя, а день такий у нас, який и у вас, за це поцелуйте в сраку нас!
Третій Гетьманат пропонує альтернативу «цифровому концтабору» та ліволіберальному хаосу. Дана праця призначена для стратегів, інвесторів, розробників та всіх Людей Волі, які розглядають Україну як...
Мітьки написали листа олігархам
Світ:
04022101s.jpg
Дмитро Шагін, коментуючи акцію, сказав: "Мітьки - художники все-таки, а не політики. Але це просто такий голос народу. Всі, хто працювали свого часу в котельних, у станка стояли, вони натерпілися і висловили таку свою думку, про те що, значить, хлєбушка поїли нашого. У Пітері хліб у два рази подорожчав останнім часом".
Мітьковську картину супроводжує і сам текст листа. Стиль від тих же запорожців, тільки з типово мітьковською лексикою. Як відмічають самі мітьки, "олігарх" у розумінні художників - не синонім багатія або нового росіянина. "Олігарх - це збірний образ. Це всі, хто не допомагає простим людям. У всьому світі багаті люди все-таки допомагають, а у нас забувають про це", - каже Шагін.
Новий мітьковський проект приречений на успіх, відмічає телекомпанія "Эхо". І навіть іронію в ньому публіка може не роздивитися.
Текст листа мовою оригіналу:
Дык, олигархушки, хряки задембелевавшие, дурилки картонной братки и товарищи, лютого Люцеперя секретарщики. Якие ж вы, елы-палы, лыцари, коли голую сракою ежака невбъете. Хряк высирае, а вы, шмудилы, пожирае. Не будете вы, сукины вы сыны, сынов российских пид собой маты, ваших подхрячников мы не боимось, Землею и водою будем биться з вами, распрость гамнюками. Вавилоньския вы кухари, маньдивски колесники, Давоськия бравирники, альпийские козолупы, шенгейския свинари, Америкоськи злодиюки, Попуаськие сатайдаки, ахриканьски коты, у всего свиту и пидсвиту блазени, самого аспида внуки и нашего хрена крюки.
Свинячи вы морды, кобылячи сраки, ризницьки собаки, нехрещеные лбы, мать вашу ети. От так вам митьки высказали, плюгавче. Не будете вы и свиней колхозных пасти.
Теперь кончаемо, ибо числа не знаемо и календаря не маемо, мисяц у небе, год у князя, а день такий у нас, який и у вас, за це поцелуйте в сраку нас!
Митьковский атаман Митька Шагин
зо всими фабзайчатами.
Зверніть увагу
Біла книга «Третій ϟ Гетьманат»: Заснування держави без бюрократії та податків – архітектура, технологія, традиція (версія 1.0)