Футбольні фанати у понеділок розтрощили дві машини поліцаїв в Гратієштах, повідомили аґенцію Новини-Молдова в Прес-бюро генерального комісаріату поліції столиці республіки.
По закінченню футбольного матчу між командами комун Гратієшти і Будєшти, коли вболівальники вже розходилися по домівкам, поліцаї затримали місцевого мешканця, що перебував за кермом авта у нетверезому стані і без документів.
Аби уникнути розбором, п’яний автомобіліст раптом звернувся за допомогою до фанатів, які як раз проходили поруч. Численний гурт молодих людей зреагував миттєво.
Фанати закидали машини поліцаїв камінням. Правоохоронці змушені були поспішно зникнути.
Кількох підозрюваних у нападі на поліцію за арештовано. Відкрито карну справу за статтею „хуліганство”.
В тему:
Якщо ви помітили помилку, то виділіть фрагмент тексту не більше 20 символів і натисніть Ctrl+Enter
Третій Гетьманат пропонує альтернативу «цифровому концтабору» та ліволіберальному хаосу. Дана праця призначена для стратегів, інвесторів, розробників та всіх Людей Волі, які розглядають Україну як...
Молдаванські футбольні хулігани закидали машини поліцаїв камінням
Світ:
04081207a.JPG
Аби уникнути розбором, п’яний автомобіліст раптом звернувся за допомогою до фанатів, які як раз проходили поруч. Численний гурт молодих людей зреагував миттєво.
Фанати закидали машини поліцаїв камінням. Правоохоронці змушені були поспішно зникнути.
Кількох підозрюваних у нападі на поліцію за арештовано. Відкрито карну справу за статтею „хуліганство”.
Зверніть увагу
Біла книга «Третій ϟ Гетьманат»: Заснування держави без бюрократії та податків – архітектура, технологія, традиція (версія 1.0)