Зображення користувача Народний Оглядач.
Народний Оглядач
  • Відвідувань: 0
  • Переглядів: 0

Москва лишилася без світла. У скриньках поменшало спаму

Сьогодні на скриньки українських користувачів електронної пошти майже не приходить спам. Про його походження можна здогадатися виходячи з того, що сьогодні частина столиці Росії, а також декілька регіонів залишилася без світла та води.
У Москві сталися аварії на підстанції в Чагіно Московськогго нафтопереробного заводу. Про це повідомив міністр промисловості та енергетики Віктор Христенко, повідомляє ІА REGNUM із посиланням на свого кореспондента у Державній Думі Росії.

У той же час прес-служба "Мосенерго" передала, що Москва залишилася без світла через аварію на найстарішій ГЕС-1.

ІА REGNUM також повідомило, що через знеструмлення зупинили роботу провайдери.

Досі знструмленими залишаються декілька регіонів Росії. Південні та південно-східні райони Москви залишаються без електропостачання.
Якщо ви помітили помилку, то виділіть фрагмент тексту не більше 20 символів і натисніть Ctrl+Enter
Підписуюсь на новини

Зверніть увагу

Біла книга «Третій ϟ Гетьманат»: Заснування держави без бюрократії та податків – архітектура, технологія, традиція (версія 1.0)

Третій Гетьманат пропонує альтернативу «цифровому концтабору» та ліволіберальному хаосу. Дана праця призначена для стратегів, інвесторів, розробників та всіх Людей Волі, які розглядають Україну як...

Останні записи