Міська дума Москви прийняла у першому читанні законопроект про утримання домашніх тварин. Акт передбачає порядок утримання та адміністративну відповідальність за його порушення. Москвичів будуть карати за обмеження звіряток в їжі, сні та природній активності.
Штрафом обкладатимуться прогулянки з домашніми улюбленцями по дитячих майданчиках, гавкання у житлових приміщеннях, утримання представників фауни в транспортних засобах.
Регулювання чисельності бездомних тварин планується методом стерилізації.
Законопроектом суворо заборонено вживати кішок та собак з кулінарною метою та задля отримання хутра, повідомляє Інтерфакс.
В тему:
Якщо ви помітили помилку, то виділіть фрагмент тексту не більше 20 символів і натисніть Ctrl+Enter
Третій Гетьманат пропонує альтернативу «цифровому концтабору» та ліволіберальному хаосу. Дана праця призначена для стратегів, інвесторів, розробників та всіх Людей Волі, які розглядають Україну як...
Москвичам заборонили їсти кішок та собак
Світ:
Регулювання чисельності бездомних тварин планується методом стерилізації.
Законопроектом суворо заборонено вживати кішок та собак з кулінарною метою та задля отримання хутра, повідомляє Інтерфакс.
Зверніть увагу
Біла книга «Третій ϟ Гетьманат»: Заснування держави без бюрократії та податків – архітектура, технологія, традиція (версія 1.0)