Це відбудеться на столичному концерті групи, який вона дає у Docker Pub, що на Оболоні. Під час виступу музиканти відіграють свої вже добре відомі композиції і покажуть свіжий матеріал, над яким працюють протягом останнього року.
«Мене часто питають, чому ми так рідко останнім часом виступаємо у Києві, - каже лідер «Мотор’ролли» Сергій «Сєня» Присяжний. - Річ у тому, що зараз ми просто зайняті «вилизуванням» нового альбому і репетиціями, бо грати новий матеріал у студії – це не те саме, що вийти з ним на люди».
Особливу увагу хлопці приділили пісні Полум’я, яка стане візитівкою свіжого матеріалу. Над нею група трудиться вже кілька місяців. Не те щоб вони змінювали її аранжування, просто хлопці створюють кілька версій композиції (якщо точно, то шість), на всі випадки життя, як вони жартують – «від дискотеки до похоронів». Слова до композиції написала Тома Приймак, та сама дівчина, що останнім часом справно поставляє тексти до мотор'рольних гітів. "Якось так трапилося, що коли я почав робити музику на слова Томи, то до власної словесної творчості у мене виникли критичні зауваження. Тому більшість текстів до наших нових пісень написала саме вона", - зізнався Сергій.
Послухати, як звучатиме наживо це Полум’я, та інші нові композиції Мотор’ролли, і переконатися в тому, що музиканти не забули акорди своїх гітів, можна буде 15-го березня о 22:00 у оболонському Docker Pub-і (Київ, Оболонь, вул. Богатирська, 25, тел. (044) 4518528).
В тему:
Якщо ви помітили помилку, то виділіть фрагмент тексту не більше 20 символів і натисніть Ctrl+Enter
Третій Гетьманат пропонує альтернативу «цифровому концтабору» та ліволіберальному хаосу. Дана праця призначена для стратегів, інвесторів, розробників та всіх Людей Волі, які розглядають Україну як...
Мотор’ролла у Києві
Світ:
08030903s.jpg
«Мене часто питають, чому ми так рідко останнім часом виступаємо у Києві, - каже лідер «Мотор’ролли» Сергій «Сєня» Присяжний. - Річ у тому, що зараз ми просто зайняті «вилизуванням» нового альбому і репетиціями, бо грати новий матеріал у студії – це не те саме, що вийти з ним на люди».
Особливу увагу хлопці приділили пісні Полум’я, яка стане візитівкою свіжого матеріалу. Над нею група трудиться вже кілька місяців. Не те щоб вони змінювали її аранжування, просто хлопці створюють кілька версій композиції (якщо точно, то шість), на всі випадки життя, як вони жартують – «від дискотеки до похоронів». Слова до композиції написала Тома Приймак, та сама дівчина, що останнім часом справно поставляє тексти до мотор'рольних гітів. "Якось так трапилося, що коли я почав робити музику на слова Томи, то до власної словесної творчості у мене виникли критичні зауваження. Тому більшість текстів до наших нових пісень написала саме вона", - зізнався Сергій.
Послухати, як звучатиме наживо це Полум’я, та інші нові композиції Мотор’ролли, і переконатися в тому, що музиканти не забули акорди своїх гітів, можна буде 15-го березня о 22:00 у оболонському Docker Pub-і (Київ, Оболонь, вул. Богатирська, 25, тел. (044) 4518528).
Зверніть увагу
Біла книга «Третій ϟ Гетьманат»: Заснування держави без бюрократії та податків – архітектура, технологія, традиція (версія 1.0)