12-14 травня у Львові має відбутися “Музичний Форум”, який складатиметься з виставок виробників та продавців сценічно-звукового обладнання і музичних інструментів “МЕГАФОN 2005”, та музично-видавничої промисловості “ПАТЕФОN 2005”.
До участі у “Форумі” запрошені як українські, так і зарубіжні представники – активні учасники цих галузей. Мета почину: формування шоу-бізнес-середовища, зацікавленого в розвиткові українського музичного ринку, підняття зацікавленості національних виробників ліцензійної аудіо та відео продукції, музичного знаряддя та сценічно-звукового обладнання, просування на ринок національних музичних та відео імен і марок. У рамках Форуму відбудеться семінар, де будуть розглянуті теми ліцензування та авторського права, особливості розповсюдження законних звукових-зорових носіїв та боротьби з піратством в українських умовах. Докладніше про злет можна буде дізнатися зі сторінки www.muzforum.com.ua, яка незабаром запрацює, а наразі за довідками можна звертатися за е-скринькою [email protected], або ж за тел. 097-967-49-76, запитувати Ростислава.
В тему:
Якщо ви помітили помилку, то виділіть фрагмент тексту не більше 20 символів і натисніть Ctrl+Enter
Третій Гетьманат пропонує альтернативу «цифровому концтабору» та ліволіберальному хаосу. Дана праця призначена для стратегів, інвесторів, розробників та всіх Людей Волі, які розглядають Україну як...
“Музичним форумом” по разгільдяйству та піратству
Світ:
Зверніть увагу
Біла книга «Третій ϟ Гетьманат»: Заснування держави без бюрократії та податків – архітектура, технологія, традиція (версія 1.0)