У зайнятому протестувальниками Українському домі працює бібліотека, у якій кожна книжка має штамп "Бібліотека Майдану". Книг назбиралося так багато, що активісти вирішили час від часу відвозити їх у сільські бібліотеки. Але уЧеркаській області сільським бібліотекам забороняють брати книги від Бібліотеки Майдану.
Про це повідомляє спільнота "Новини Майданів України" в соціальній мережі Facebook, посилаючись на Наталію Піскову.
"Моя мама працює бібліотекарем в селі Саморідня, що на Черкащині. Фонд нашої бібліотеки ніякий, як і в більшості сільських бібіотек, в основному це - томи Лєніна та допотопна радянська література. Ну ще різні брошури про район (Корсунь-Шевченківський). Коли моя мама дізналась, що книжки з бібліотеки Майдану передаватимуть в сільські бібліотеки, вона відразу записалась", - розповідає Піскова.
За її словами, коли жінці пообіцяли привезти книги, вона розповіла про це на районному семінарі бібліотекарів.
"Їй відповіли, що якщо таке буде, то печатку з написом "Бібліотека Майдану" вирізатимуть або заклеюватимуть. Книжки мають привезти цього тижня. І сьогодні мамі подзвонили і сказали, що коли книжки привезуть, то хай вона робить, що хоче, але щоб в бібліотеці їх не було", - підсумувала Піскова.
Кожна книжка Бібліотеки Майдану проштампована печаткою "Бібліотека Майдану"
Як пише письменниця Міла Іванцова на своїй сторінці у Facebook, законослухняні бюджетомгодовані керівники тих нещасних бібліотекарок пропонують ВИРІЗАТИ або ЗАКЛЕЮВАТИ печатки. Або... робити з тими дарами Данайців що завгодно, аби лишень тої зарази в бібліотеках не було. В мене з цього приводу є два питання до бібліотечної верхівки і одна пропозиція до рядових героїв цього фронту:
- А якби на подарованих книжках стояла печатка "Бібліотека Антимайдану", проблем би не було?
- А чому здорові і неінфіковані можновладці чи тітушки з Маріїнки забули про вас аж настільки? Де їхні щирі та безумовні дари вам-вірним?
Не знаю, як вчинять заскочені на "криміналі" бібліотекарі, але пропоную всім - заведіть листочок і пишіть список ваших "неінфікованих" начальників. Революція все одно переможе, і він знадобиться.
Якщо ви помітили помилку, то виділіть фрагмент тексту не більше 20 символів і натисніть Ctrl+Enter
Третій Гетьманат пропонує альтернативу «цифровому концтабору» та ліволіберальному хаосу. Дана праця призначена для стратегів, інвесторів, розробників та всіх Людей Волі, які розглядають Україну як...
На Черкащині сільським бібліотекам забороняють брати книжки від Бібліотеки Майдану
Світ:
У зайнятому протестувальниками Українському домі працює бібліотека, у якій кожна книжка має штамп "Бібліотека Майдану". Книг назбиралося так багато, що активісти вирішили час від часу відвозити їх у сільські бібліотеки. Але у Черкаській області сільським бібліотекам забороняють брати книги від Бібліотеки Майдану.
14021106r.jpg
"Моя мама працює бібліотекарем в селі Саморідня, що на Черкащині. Фонд нашої бібліотеки ніякий, як і в більшості сільських бібіотек, в основному це - томи Лєніна та допотопна радянська література. Ну ще різні брошури про район (Корсунь-Шевченківський). Коли моя мама дізналась, що книжки з бібліотеки Майдану передаватимуть в сільські бібліотеки, вона відразу записалась", - розповідає Піскова.
За її словами, коли жінці пообіцяли привезти книги, вона розповіла про це на районному семінарі бібліотекарів.
"Їй відповіли, що якщо таке буде, то печатку з написом "Бібліотека Майдану" вирізатимуть або заклеюватимуть. Книжки мають привезти цього тижня. І сьогодні мамі подзвонили і сказали, що коли книжки привезуть, то хай вона робить, що хоче, але щоб в бібліотеці їх не було", - підсумувала Піскова.
Кожна книжка Бібліотеки Майдану проштампована печаткою "Бібліотека Майдану"
Як пише письменниця Міла Іванцова на своїй сторінці у Facebook, законослухняні бюджетомгодовані керівники тих нещасних бібліотекарок пропонують ВИРІЗАТИ або ЗАКЛЕЮВАТИ печатки. Або... робити з тими дарами Данайців що завгодно, аби лишень тої зарази в бібліотеках не було. В мене з цього приводу є два питання до бібліотечної верхівки і одна пропозиція до рядових героїв цього фронту:
- А якби на подарованих книжках стояла печатка "Бібліотека Антимайдану", проблем би не було?
- А чому здорові і неінфіковані можновладці чи тітушки з Маріїнки забули про вас аж настільки? Де їхні щирі та безумовні дари вам-вірним?
Не знаю, як вчинять заскочені на "криміналі" бібліотекарі, але пропоную всім - заведіть листочок і пишіть список ваших "неінфікованих" начальників. Революція все одно переможе, і він знадобиться.
Зверніть увагу
Біла книга «Третій ϟ Гетьманат»: Заснування держави без бюрократії та податків – архітектура, технологія, традиція (версія 1.0)