Зображення користувача Народний Оглядач.
Народний Оглядач
  • Відвідувань: 0
  • Переглядів: 0

На місці аварії потягу отруїлися фосфором телевізійні журналісти

Світ:

Впродовж останніх двох днів від фосфорних випаровувань в Ожидові Буського району Львівської області отруїлося троє телевізійних журналістів - Інтеру, Нового каналу і IСТV.
Як повідомила кореспондентка телеканалу Інтер у Львові, вона ще у вівторок відчула загальну слабкість і нудоту, у неї піднялася температура, журналістка не відчувала смаку того, що їсть.

"Я самостійно звернулася до лікарів, які констатували отруєння. Зараз я проходжу стаціонарне обстеження в лікарні", відзначила собкор Інтеру.

Вона повідомила, що госпіталізували і кореспондентку Нового каналу. У неї почалися сильні болі в печінці і нирках.

"Але найскладніша ситуація з кореспондентом IСТV, якого відправили на лікування до Києва в одну з клінік. Окрім вже "традиційного" печінкового і ниркового болю, в нього діагностували опік верхніх дихальних шляхів", розповіла собкор Інтеру.


За матеріалами: Zahid.net

Якщо ви помітили помилку, то виділіть фрагмент тексту не більше 20 символів і натисніть Ctrl+Enter
Підписуюсь на новини

Зверніть увагу

Біла книга «Третій ϟ Гетьманат»: Заснування держави без бюрократії та податків – архітектура, технологія, традиція (версія 1.0)

Третій Гетьманат пропонує альтернативу «цифровому концтабору» та ліволіберальному хаосу. Дана праця призначена для стратегів, інвесторів, розробників та всіх Людей Волі, які розглядають Україну як...

Останні записи