Фестиваль "Печенізьке Поле 2010" все ж відбудеться - 12 вересня. Серед хедлайнерів фесту - гурти "Мандри", "Бумбокс", "Man Sound" і "Воплі Відоплясова".
Традиційно на території фесту - галявина майстрів, різноманітні виставки і майстер-класи. Початок - о 12:00.
"Також у музичній програмі візьмуть участь Кубанський козачий хор і заслужена капела бандуристів ім. Майбороди," - повідомляє сайт "Український Харків".
Доїхати до місця проведення фесту (с. Печеніги) можна буде зі станції м. Пролетарська.
Третій Гетьманат пропонує альтернативу «цифровому концтабору» та ліволіберальному хаосу. Дана праця призначена для стратегів, інвесторів, розробників та всіх Людей Волі, які розглядають Україну як...
На "Печенізькому полі" (Харків) будуть "Мандри", "Бумбокс", "Man Sound" і "Воплі Відоплясова"
Світ:
2010091204c.jpeg
"Також у музичній програмі візьмуть участь Кубанський козачий хор і заслужена капела бандуристів ім. Майбороди," - повідомляє сайт "Український Харків".
Доїхати до місця проведення фесту (с. Печеніги) можна буде зі станції м. Пролетарська.
Зверніть увагу
Біла книга «Третій ϟ Гетьманат»: Заснування держави без бюрократії та податків – архітектура, технологія, традиція (версія 1.0)