Зображення користувача Народний Оглядач.
Народний Оглядач
  • Відвідувань: 0
  • Переглядів: 0

На політичний туризм іде мільйон доларів щодня

Світ:

За тиждень-два у країні почнеться економічна криза. На цьому наполягає пан Азаров.
На Майдан я зараз не ходжу. Бо моя присутність там погоди не зробить. А на Конституційний суд тиснути не хочу — йому й так важко.

Днями їхала на роботу через вокзал. Підходить підліток: очі червоні, із рота — перегар. Мовляв, тьотя, дай пару гривень. Питаю: на пиво чи що? Хлопець розповів, що привезли його та інших десь із-під Луганська, щоб на Майдані за Януковича постояли. А він перший раз у столиці, от і відбився погуляти. Як видно було — нагулявся? Повертатися додому — грошей нема.

На площі Лесі Українки бачила багато таких демонстрантів. Розгублених і змерзлих. Вони тусувалися біля своїх одномісних наметів і стріляли у перехожих цигарки.

Я запитала: чого сюди приїхали? Вони охочі до розмов, то й пояснили — заробити:

— Голубые обещали полтинник в день. А че? Делать ничего не надо, и кормят.

Регіонального адмінресурсу в ці дні у столиці забагато. Людей везуть ешелонами у примусовому порядку. Дітей — за гроші, дорослих — у відрядження. Один дядько розповів, що його із заводу в Київ послали. Відмовитися не можна, бо звільнять. Пролетарям кажуть, що день на мітингу зараховуватимуть як робочий. Ось трударі й погоджуються. Може тому, що зараз на підприємствах нікому працювати — усіх вивезли до Києва. За тиждень-два у країні почнеться економічна криза. На цьому наполягає пан Азаров. Напевно, він саме цю дислокацію робочої сили з регіонів до центру має на увазі.

Родич чоловіка працює на одному з підприємств Маріуполя. Каже, що його колегам ”регіонали” пообіцяли заплатити 800 грн за відрядження на Майдан, а дали всього 200. Хлопці образилися. Самі вони не такі ідейні, як того хоче коаліція. До столиці поїхали підзаробити. А тут їх так ”кинули”!

Кажуть, коаліціанти на цей політичний туризм електорату витрачають мільйон доларів щодня. Можливо, якщо лише фрахтування одного потяга зі сходу країни коштує кілька тисяч ”зелених”. Подейкують: на це йдуть гроші партії та бізнесменів, які їй співчувають.

— Вони накрали до того, ось і тримаються за свої місця, щоб красти далі. Мені на них начхати — треба думати про себе. Ось зароблю на цих акціях сто гривень, і то добре, — пояснила мені свою ”політичну позицію” одна учасниця коаліційного мітингу.

Розповідає, що її та колег ”пригнали” з Краматорська. І хоча на Майдані відмічали за списками, вона втекла на Європейську площу, де мітингують прихильники ”помаранчевих”, — ”подивитися на людей”. Зізналася: ледве не залишилася з ними. Але так не отримала б грошей.

-------------------------------------
В тему:

Студенти заробляють на мітингах

Вони – не ми (ліберасти проти гопників)

Вони всі однакові

Всесвіт за нас!

Регіональний культ Карго
В тему: 
Якщо ви помітили помилку, то виділіть фрагмент тексту не більше 20 символів і натисніть Ctrl+Enter
Підписуюсь на новини

Зверніть увагу

Біла книга «Третій ϟ Гетьманат»: Заснування держави без бюрократії та податків – архітектура, технологія, традиція (версія 1.0)

Третій Гетьманат пропонує альтернативу «цифровому концтабору» та ліволіберальному хаосу. Дана праця призначена для стратегів, інвесторів, розробників та всіх Людей Волі, які розглядають Україну як...

Останні записи