Зображення користувача Олена Каганець.
Олена Каганець
  • Відвідувань: 0
  • Переглядів: 0

На територію України знову увійшла велика колона російської військової техніки

Про це Еспресо.TV повідомив відомий громадський діяч Луганська, співголова Громадської ініціативи "Права Справа" Дмитро Снєгирьов. Колона проїхала в районі населеного пункту Суходільськ, після чого розділилась на дві частини – одна поїхала в бік Луганська, інша - в напрямку Свердловськ-Ізварине. 

Снєгирьов відзначив, що бойова техніка рухалась під російськими прапорами та з розпізнавальними знаками російських збройних сил. 

«Вони відкрито вводять свою техніку. В конспірацію уже ніхто не бавиться», - відзначив активіст. 

В РНБО визнають, що не всі ділянки перебувають під контролем українських військових. 

Якщо ви помітили помилку, то виділіть фрагмент тексту не більше 20 символів і натисніть Ctrl+Enter
Підписуюсь на новини

Зверніть увагу

Біла книга «Третій ϟ Гетьманат»: Заснування держави без бюрократії та податків – архітектура, технологія, традиція (версія 1.0)

Третій Гетьманат пропонує альтернативу «цифровому концтабору» та ліволіберальному хаосу. Дана праця призначена для стратегів, інвесторів, розробників та всіх Людей Волі, які розглядають Україну як...

Останні записи

Кращий коментар

Зображення користувача cBіт Розумний.
0
Ще не підтримано

То може пора переходити кордони рф та починати Нашу війну?

"Народ не повинен боятися влади. Влада повинна боятися народу"
"V означає ВЕНДЕТТА"

Коментарі

Зображення користувача cBіт Розумний.
0
Ще не підтримано

То може пора переходити кордони рф та починати Нашу війну?

"Народ не повинен боятися влади. Влада повинна боятися народу"
"V означає ВЕНДЕТТА"