Як повідомив у прямому ефірі регіонального телебачення голова облдержадміністрації Борис Сіленков, в обласному центрі біля куп сміття будуть встановлені спеціальні знаки із надписом: "Це сміття належить міському голові Херсона Володимиру Сальдо".
Знаки вже виготовляють і скоро перші з них повинні з'явитися біля смітників на вулицях і у дворах будинків. А щоб знаки не забирали від куп сміття і не нищили, буде забезпечено їх надійний захист. За словами Бориса Сіленкова, він готовий також залучити до цієї роботи центральні ЗМІ - щоб вся Україна побачила як у Херсоні міська влада опікується чистотою міста.
Як повідомлялось раніше, головою облдержадміністрації 24 березня було видано розпорядження "Про проведення в обласному центрі 29 березня 2008 року суботника по санітарній очистці та благоустрою міських парків під гаслом "Херсон - не смітник". Відповідно до цього розпорядження, працівники облдержадміністрації та її структурних підрозділів трудилися на суботнику у парку ім. Ленінського комсомолу.
На жаль, Херсонським міськвиконком не було вирішено питання виділення на суботник належної кількості інвентарю та спецтехніки. Тому учасникам заходу довелося використовувати для прибирання і санітарного очищення парку також підручні матеріали - гілля та палки.
В тему:
Якщо ви помітили помилку, то виділіть фрагмент тексту не більше 20 символів і натисніть Ctrl+Enter
Третій Гетьманат пропонує альтернативу «цифровому концтабору» та ліволіберальному хаосу. Дана праця призначена для стратегів, інвесторів, розробників та всіх Людей Волі, які розглядають Україну як...
На вулицях і у дворах Херсона невдовзі можуть з'явитися нові знаки
Світ:
08040701s.jpg
Знаки вже виготовляють і скоро перші з них повинні з'явитися біля смітників на вулицях і у дворах будинків. А щоб знаки не забирали від куп сміття і не нищили, буде забезпечено їх надійний захист. За словами Бориса Сіленкова, він готовий також залучити до цієї роботи центральні ЗМІ - щоб вся Україна побачила як у Херсоні міська влада опікується чистотою міста.
Як повідомлялось раніше, головою облдержадміністрації 24 березня було видано розпорядження "Про проведення в обласному центрі 29 березня 2008 року суботника по санітарній очистці та благоустрою міських парків під гаслом "Херсон - не смітник". Відповідно до цього розпорядження, працівники облдержадміністрації та її структурних підрозділів трудилися на суботнику у парку ім. Ленінського комсомолу.
На жаль, Херсонським міськвиконком не було вирішено питання виділення на суботник належної кількості інвентарю та спецтехніки. Тому учасникам заходу довелося використовувати для прибирання і санітарного очищення парку також підручні матеріали - гілля та палки.
Зверніть увагу
Біла книга «Третій ϟ Гетьманат»: Заснування держави без бюрократії та податків – архітектура, технологія, традиція (версія 1.0)