Комісія експертів у Німеччині вибирає літак, який використовуватиметься для військово-транспортних цілей НАТО в Європі протягом декількох подальших років (приблизно до 2010-го року) – до того часу, коли з'явиться нова модель європейського військово-транспортного літака.
На сьогоднішньому, завершальному етапі розглядаються дві моделі – український Ан-124 і американський "C-17 Глоубмастер". З цієї нагоди представник німецького Міністерства оборони підполковник Гюнтер Кац відзначив: "Фінансові витрати на використовування літаків робоча група обговорює 20-го травня – сьогодні. Дотепер точні цифри мені не відомі. Обидва літаки достатньо сучасні і здатні перевозити великі вантажі, тому ми їх і розглядаємо". Поки що в новітній українській історії не було жодного випадку виграшу тендерів від країн НАТО на поставку військової продукції. Тому отримання такого замовлення стало б значним успіхом для українських авіабудівників. Крім того, це хороша перевірка міцності „дружби” між нашої державою та НАТО, а найголовніше, США.
http://www.ir.org.ua
В тему:
Якщо ви помітили помилку, то виділіть фрагмент тексту не більше 20 символів і натисніть Ctrl+Enter
Третій Гетьманат пропонує альтернативу «цифровому концтабору» та ліволіберальному хаосу. Дана праця призначена для стратегів, інвесторів, розробників та всіх Людей Волі, які розглядають Україну як...
Нато купить український літак?
Світ:
http://www.ir.org.ua
Зверніть увагу
Біла книга «Третій ϟ Гетьманат»: Заснування держави без бюрократії та податків – архітектура, технологія, традиція (версія 1.0)