Зображення користувача Олена Каганець.
Олена Каганець
  • Відвідувань: 0
  • Переглядів: 0

Несподівано: Штаб наказав “Правому сектору” терміново залишити Маріуполь

Однак це може згубно позначитися на обороні Маріуполя. Був поставлений ультиматум, щоб або ДУК “Правий сектор”  “ліг" під яку-небудь офіційну структуру. 

Керівництво сектора “М” дало наказ добровольчим батальйонам піти із зони АТО. Про це представники “Правого сектора” розповіли кореспондентам видання 0629.com.ua.

Командир 8 окремої роти “Правого сектора” Андрій Червень розповів про те, що їм дано наказ залишити Широкине до 27 березня і до 1 квітня залишити зону проведення АТО. За його словами, у наказі зазначено, що вийти повинні всі підрозділи, які не входять до складу ЗСУ та Нацгвардії.

Андрій Червень сказав, що він не може не підкоритися наказу. Командир 8 окремої роти заявив про те, що виведення добровольчих батальйонів згубно позначиться на обороні Маріуполя. Андрій Червень звертався до громадськості Маріуполя з проханням вплинути на те, щоб добровольці залишилися на позиціях в Широкиному. “Нехай люди в політичному питанні захистять нас, і ми будемо продовжувати захищати їх фізично”, – говорить він.

Начальник штабу 8-ої окремої роти ДУКа “Правого Сектора” “Аратта” Артем Луцак, із псевдо “Доктор” підтвердив цю інформацію Він заявив, що Андрієві Червню був поставлений ультиматум про те, що або ДУК “Правий сектор”  “лягає під яку-небудь офіційну структуру, або залишає зону АТО “, – сказав він.

На даний момент за словами Артема Луцака бійці “Правого сектора” відходять з “червоної зони” на базу. “У нас забирають право на війну. Нейтралізація добровольчих батальйонів – це зрада “, – заявив Артем Луцак.

Начальник штабу 8-ої окремої роти говорить про те, що добровольці ефективніше воюють, ніж ЗСУ з огляду на те, що у них більше мотивації. “Ми робимо те, що не можуть робити вони”, – упевнений Артем Луцак.

Прес-офіцер сектору “М” Олег Сушинський сказав, що в Широкиному стоять “Азов”, “Донбас” і Національна гвардія. Говорячи про ДУК “Правий сектор”, Сушинський пояснює: “Є цивільні люди, які вважають, що допомагають батальйону “Донбас”.

Олег Сушинський підтвердив, що добровольцям запропоновано написати рапорти і вступити в офіційні підрозділи сил АТО, в іншому випадку запропоновано покинути зону бойових дій . “Вони хочуть воювати. Але так не можна. Є цивільні люди, є військові. Якщо вони вважають себе професіоналами – нехай вступають офіційно“, – сказав Сушинський.

Нагадаємо, що бійці батальйону “Донбас” і “Правого сектора” провели зачистку позицій поблизу селища Широкине, в районі Маріуполя. В результаті зіткнення було знищено 2 диверсійні групи російського спецназу – 29 бойовиків.
 

Якщо ви помітили помилку, то виділіть фрагмент тексту не більше 20 символів і натисніть Ctrl+Enter
Підписуюсь на новини

Зверніть увагу

Біла книга «Третій ϟ Гетьманат»: Заснування держави без бюрократії та податків – архітектура, технологія, традиція (версія 1.0)

Третій Гетьманат пропонує альтернативу «цифровому концтабору» та ліволіберальному хаосу. Дана праця призначена для стратегів, інвесторів, розробників та всіх Людей Волі, які розглядають Україну як...

Останні записи

Кращий коментар

Зображення користувача Наталка Артанія Кобза.
0
Ще не підтримано

На що це може бути схожим, окрім того, що Маріуполь влада цілеспрямовно і цинічно планує здати? Чи вже здає.Дуже хотіла б помилитися...

Sapienti sat.

Коментарі

Зображення користувача Андрій Ясун.
0
Ще не підтримано

Зрада!!! Усе йде за сценарієм розділення України. Хто конкретно просунув ультиматум підпорядкувати добровольців офіційним структурам? Причому так шкарадно, навіть не постаравшись нічого зробити, щоб добровольці самі хотіли з'єднатися з офіційниками.

Si vis pacem, para bellum

Зображення користувача Наталка Артанія Кобза.
0
Ще не підтримано

На що це може бути схожим, окрім того, що Маріуполь влада цілеспрямовно і цинічно планує здати? Чи вже здає.Дуже хотіла б помилитися...

Sapienti sat.

Зображення користувача Вітамір Одеський.
0
Ще не підтримано

Усіх зрадників на чолі із Верховним - під розстріл за скоєні злочини перед народом України. Інакше заплатимо занадто високу ціну за цих щурів і пацюків-перевертнів.

Старий Рокер з Одеси

Зображення користувача ДЖин ДЖайнів.
0
Ще не підтримано

Є наказ вивести добровольців безпосередньо з-під Маріуполя чи взагалі із зони бойових дій?

Хай буде Ща з Тя! І з Мя :)