Зображення користувача Народний Оглядач.
Народний Оглядач
  • Відвідувань: 0
  • Переглядів: 0

Незалежна республіка погодилася знищити власний військовий флот

Світ:

Як стало відомо з добре поінформованих джерел у Севастополі, досягнуто домовленності між Володимиром Путіним і Леонідом Кучмою про виведення українських військових кораблів із Севастополя і переведення їх на базу Донузлав у північно-західному Криму. Це означатимеме геополітичну катастрофу на півдні України. Військово-Морські Сили України в Донузлаві існувати і розвиватися не зможуть через відсутність повноцінної берегової інфраструктури і досить швидко український військовий флот згине.
Вихід ВМС України з Севастополя означає встановлення над цим українським містом цілковитого контролю збройними силами Російської Федерації і більш чи менш швидку передачу міста Росії.

Путін намагається захопити у збанкрутілого режиму Кучми-Януковича все, що можна, не сподіваючись на перемогу Януковича на президентських виборах в Україні.

Моральний стан багатьох офіцерів ВМСУ - пригнічений. Вони кажуть про "останній парад" українського флоту, про загибель ескадри, про зраду вищого керівництва після 12 років боротьби за територіальну цілісність України.

---------------------
В тему:

Тотальна війна

Целофанова республіка

В тему: 
Якщо ви помітили помилку, то виділіть фрагмент тексту не більше 20 символів і натисніть Ctrl+Enter
Підписуюсь на новини

Зверніть увагу

Біла книга «Третій ϟ Гетьманат»: Заснування держави без бюрократії та податків – архітектура, технологія, традиція (версія 1.0)

Третій Гетьманат пропонує альтернативу «цифровому концтабору» та ліволіберальному хаосу. Дана праця призначена для стратегів, інвесторів, розробників та всіх Людей Волі, які розглядають Україну як...

Останні записи