17 серпня на сходах Українського Дому відбулася прес-конференція присвячена фестивалю «День Незалежності з Махном», що відбудеться 24-25 серпня в місті Гуляйполе Запорізької області, який проводить Мистецьке Об‘єднання «ОsтаNNя Барикада». Найцікавіше те, що прес-конференція відбувалася в досить незвичний спосіб: тачанка, коні, кулемет, чорні прапори й майже справжні махновці з гвинтівками просто неба в центрі Києва. У ролі махновців виступили досить відомі особистості: Олесь Доній, Лесь Подерев‘янський, Юрій Покальчук, Світлана Поваляєва, Сергій Пантюк та Ксенія Омельченко. Неординарна поїздка від Бессарабської до Європейської площі на тачанці з кулеметом «Максим» викликала захоплення та подив перехожих.
Третій Гетьманат пропонує альтернативу «цифровому концтабору» та ліволіберальному хаосу. Дана праця призначена для стратегів, інвесторів, розробників та всіх Людей Волі, які розглядають Україну як...
Обережно! Озброєні анархісти в центрі Києва
Світ:
06082102s.jpg
Фоторепортаж з прес-конференції
----------------------------------------------------
В тему:
Козацький чорний ангел
День Незалежності з Махном
Зверніть увагу
Біла книга «Третій ϟ Гетьманат»: Заснування держави без бюрократії та податків – архітектура, технологія, традиція (версія 1.0)