Українські господарі з околиць Орнети, Пасленка, Моронґа і Пенцішева у вармінсько-мазурському воєвідстві привезли свої вінки до Пєнєнжна, де четвертий раз відбулося свято врожаю.
Коли збіжжя скошене, а комори повні зерна, настає час відпочинку, радості і подяки. З останніх скошених колосків господарі сплітають вінки і вони, прикрашені стрічками і плодами, символізують щедрий врожай. Українські господарі з околиць Орнети, Пасленка, Моронґа і Пенцішева у вармінсько-мазурському воєвідстві привезли свої вінки до Пєнєнжна, де четвертий раз відбулося свято врожаю.
Обжинки у Пєнєнжні організують спільно місцева греко-католицька парафія і відділ Об’єднання українців у Польщі. Цього року організатори і учасники мали честь зустріти зверхника Греко Католицької Церкви у Польщі архиєпископа Івана Мартиняка. Посвячення вінків – акт подяки за цьогорічний врожай і прохання доброго збору за рік. Колись у деяких регіонах зерном з посвячених колосків робили перший засів.
Після жнив дощ може йти. У Пєнєнжні на зміну виглядало сонце і йшов дощ, та це не шкодило розвагам. На сцені виступили колективи з вармінсько-мазурського воєвідства, а також український ансамбль з російського Калінінграда.
Свято врожаю, свято хліборобів, але насправді більшість учасників цієї імпрези – мешканці Пєнєнжна. Прийшли сюди і українці, і поляки.
В тему:
Якщо ви помітили помилку, то виділіть фрагмент тексту не більше 20 символів і натисніть Ctrl+Enter
Третій Гетьманат пропонує альтернативу «цифровому концтабору» та ліволіберальному хаосу. Дана праця призначена для стратегів, інвесторів, розробників та всіх Людей Волі, які розглядають Україну як...
Обжинки у Пєнєнжні
Світ:
03091305s.JPG
Обжинки у Пєнєнжні організують спільно місцева греко-католицька парафія і відділ Об’єднання українців у Польщі. Цього року організатори і учасники мали честь зустріти зверхника Греко Католицької Церкви у Польщі архиєпископа Івана Мартиняка. Посвячення вінків – акт подяки за цьогорічний врожай і прохання доброго збору за рік. Колись у деяких регіонах зерном з посвячених колосків робили перший засів.
Після жнив дощ може йти. У Пєнєнжні на зміну виглядало сонце і йшов дощ, та це не шкодило розвагам. На сцені виступили колективи з вармінсько-мазурського воєвідства, а також український ансамбль з російського Калінінграда.
Свято врожаю, свято хліборобів, але насправді більшість учасників цієї імпрези – мешканці Пєнєнжна. Прийшли сюди і українці, і поляки.
Зверніть увагу
Біла книга «Третій ϟ Гетьманат»: Заснування держави без бюрократії та податків – архітектура, технологія, традиція (версія 1.0)