Зображення користувача Олена Каганець.
Олена Каганець
  • Відвідувань: 0
  • Переглядів: 0

Офіцери відмовляються служити режиму?

Хотілося б вірити. Я пише у своєму блозі Олег Леусенко, найбільший напряг у регіоналів в кадровому складі. Частина силовиків просто боїться війни з народом, друга частина з них безпосередньо відмовляється брати на себе функції катів, на третю тиснуть родичі і просять їх не брати участь у придушенні революції.

Щойно спілкувався по скайпу з високопоставленим чином української армії. Він стверджує, що вчорашнє повстання вночі могли придушити за одну-дві години. Виявляється, як стверджує джерело, багато офіцерів відмовилися йти проти беззбройних людей. У стані Януковича велика напруга, повальні відмови виконувати накази і посилання на статтю в Конституції - не підпорядковані злочинним наказам, виводять ватажків з себе.

Слова офіцера підтверджує ще один знайомий чиновник. Каже, найбільший напряг у регіоналів в кадровому складі. Частина силовиків просто боїться війни з народом, друга частина з них безпосередньо відмовляється брати на себе функції катів, на третю тиснуть родичі і просять їх не брати участь у придушенні революції.

Так чи інакше, але багато що говорить на користь почутої версії. Якби армія і внутрішні війська були віддані президенту і не розуміли, що перед ними стоїть простий український народ, то вони б навели порядок дуже швидко. Недарма як останній аргумент регіонали сьогодні привезли до Маріїнського парку триста бійців кримінальної зовнішності. У режима не залишилося адекватних захисників. Порядні військові і міліція не хочуть таврувати ганьбою ні себе, ні свої сім'ї. Тим більше, більш адекватні з них вже відчувають крах Януковича і розуміють, що їм доведеться відповідати за злодіяння на лаві підсудних.

Боязнь влади власного народу підтверджується також  її гарячковими рішеннями в останні години і боязню Януковича особисто бути присутнім на переговорах з опозицією.

Але всі ці процеси, що говорять про серйозні збої в системі ретельно приховуються Банковою та Грушевського. У режима залишається все менше захисників.

Крім того, джерела повідомили, якщо хто і наважиться піти війною на народ, то це будуть або страшенні маніяки в погонах або ті, на яких влада назбирала гори компромату. Такі бійці, як правило, дуже слабкі.

Якщо ви помітили помилку, то виділіть фрагмент тексту не більше 20 символів і натисніть Ctrl+Enter
Підписуюсь на новини

Зверніть увагу

Біла книга «Третій ϟ Гетьманат»: Заснування держави без бюрократії та податків – архітектура, технологія, традиція (версія 1.0)

Третій Гетьманат пропонує альтернативу «цифровому концтабору» та ліволіберальному хаосу. Дана праця призначена для стратегів, інвесторів, розробників та всіх Людей Волі, які розглядають Україну як...

Останні записи

Кращий коментар

Зображення користувача Олег Подорожній.
0
Ще не підтримано

так і є

Братайтеся, єднайтеся зі світлими - це сила!

Коментарі

Зображення користувача Олег Подорожній.
0
Ще не підтримано

так і є

Братайтеся, єднайтеся зі світлими - це сила!

Зображення користувача Василь Глод.
0
Ще не підтримано

Дуже добре, що таке відбувається. Перемога наближається. ХАЙ БУДЕ!

Радіймо!

Зображення користувача Зоріна Небокрай.
0
Ще не підтримано

Дякую! Я люблю тебе, Україно!

Від Землі, сили народження, святою водою благословляю!