«Львів – серйозна опорна точка українства. Якби не було львівської позиції щодо націоналізму, то питання, чи взагалі існувала б Україна», — вважає фронтмен «ВВ» Олег Скрипка.
На прес-конференції у Львові він зробив комплімент Львову за його позицію, якої немає більше у жодному місті України, однак одразу ж відзначив, що останнім часом місто русифікувалося.
«Афіші і радіо міста свідчать про те, що воно не є українським, — вважає Скрипка. – Пропагандистська машина на чолі з КДБ хоче русифікувати Львів і не допускає, щоб тут виступали такі музиканти, як «ВВ».
За словами Скрипки, у гурту, як і у більшості українських музикантів, які не відносяться до «попси», зараз практично немає нормальних концертів. На думку музиканта, це свідчить про те, що суспільство хворе. Коли наприкінці існування Радянського Союзу рок-музику підтримувала держава, то тепер державні кошти йдуть на підтримку попси.
«Наша естрада олігархічного походження, і крім того качає з держави гроші, — каже Олег Скрипка. – Поплавському з його «Кроком до зірок» за часів Кучми давали 1 млн. грн., тепер дещо менше. А коли я прийшов до однієї дуже відомої людини, яка займається культурою, і попросив кошти на свій фольк-фестиваль «Країна мрій », то він мені відповів, що учора ходив на Поплавського і той співає українською, і що таку музику потрібно підтримувати. Вони паразитують на нашому культурному тілі і ще й поступово знижують планку професійності у виконавців». ЗІК
В тему:
Якщо ви помітили помилку, то виділіть фрагмент тексту не більше 20 символів і натисніть Ctrl+Enter
Третій Гетьманат пропонує альтернативу «цифровому концтабору» та ліволіберальному хаосу. Дана праця призначена для стратегів, інвесторів, розробників та всіх Людей Волі, які розглядають Україну як...
Олег Скрипка викриває агресію дегенеративного мистецтва
Світ:
06031301a.jpg
«Афіші і радіо міста свідчать про те, що воно не є українським, — вважає Скрипка. – Пропагандистська машина на чолі з КДБ хоче русифікувати Львів і не допускає, щоб тут виступали такі музиканти, як «ВВ».
За словами Скрипки, у гурту, як і у більшості українських музикантів, які не відносяться до «попси», зараз практично немає нормальних концертів. На думку музиканта, це свідчить про те, що суспільство хворе. Коли наприкінці існування Радянського Союзу рок-музику підтримувала держава, то тепер державні кошти йдуть на підтримку попси.
«Наша естрада олігархічного походження, і крім того качає з держави гроші, — каже Олег Скрипка. – Поплавському з його «Кроком до зірок» за часів Кучми давали 1 млн. грн., тепер дещо менше. А коли я прийшов до однієї дуже відомої людини, яка займається культурою, і попросив кошти на свій фольк-фестиваль «Країна мрій », то він мені відповів, що учора ходив на Поплавського і той співає українською, і що таку музику потрібно підтримувати. Вони паразитують на нашому культурному тілі і ще й поступово знижують планку професійності у виконавців». ЗІК
Зверніть увагу
Біла книга «Третій ϟ Гетьманат»: Заснування держави без бюрократії та податків – архітектура, технологія, традиція (версія 1.0)