Зображення користувача Народний Оглядач.
Народний Оглядач
  • Відвідувань: 0
  • Переглядів: 0

Особиста путінська провокація

Недавній вислів Володимира Путіна з приводу того, що Росія, мовляв, перемогла б у так званій Великій Вітчизняній війні сама, без України, викликала хвилю протестів у нашій державі. Під російськими консульствами збиралися гнівні пікети. У Львові, наприклад, урочисто передавали Путіну таблетку від склерозу, намагаючись повернути йому історичну пам’ять. Утім, весь цей галас, котрий здійнявся лише після однієї фрази російського прем’єра, виглядав доволі дивно.
Ось що бентежить: українські політики національно-патріотичного табору кинулися за звичкою критикувати московську владу. І мабуть, самі не помітили, як фактично почали підтверджувати, що українська нація не лише воювала на боці Сталіна у Другій світовій війні, але й була частиною (свідомою та органічною!) штучно створеного радянського народу…

Стривайте, але ж кремлівські ідеологи саме так і розглядають українську історію! Тож, вникає цілком природне запитання: чи не була розтиражована заява Путіна звичайною провокацією ФСБ, на яку «клюнули» українські патріоти? Прокоментувати ситуацію ми попросили заступника голови Української Республіканської партії Ростислава Новоженця:

«Путін своєю провокаційною заявою про перемогу у «Великій Вітчизняній війні» Росії без участі України, як справжній КГБіст, викликав на відвертість український політикум. Останні наввипередки кинулись проводити протестні акції під представництвами РФ в Україні. Мовляв, без України Росія у війні б не перемогла, а заяви Путіна – мало не удар по спільній боротьбі «братніх народів».

Не було б нічого дивного, якби подібні заяви лунали від представників КПУ. Але чути подібне від тих, хто називає себе націонал-демократами, а то й націоналістами, вкрай дивно. Адже Україна дійсно як держава не брала участі у Другій світовій війні. Бо була колонією Роійської імперії (СРСР). Українці були громадянами Радянського Союзу і в Червоній Армії виконували роль гарматного м’яса, бо боролись примусово не за Україну, а за її ката. Тобто, по суті, були колаборантами, бо воювали на боці одного з окупантів, споконвічного ворога України – Москви. Та й війна для України не була вітчизняною. Адже СРСР – це була не вітчизна для українців, а тюрма народів.

Інша справа, українці, які воювали на три фронти в Українській Повстанській Армії, яка дійсно боролася за самостійність Української Держави, в тому числі проти Вермахту і Червоної Армії, на багнетах якої в Україну повзло нове ярмо – ще страшніше від німецького. Тобто, на слова Путіна потрібно було б відреагувати озвученням історичної правди, згадавши і про те, що Червона Армія для України не була визволителькою. Бо визволитель приходить і відходить. А москалі-червоноармійці нікуди не пішли з України, осіли тут, зневажають українську мову, культуру, народ, серед якого живуть, і сформували п’яту колону, що сьогодні представлена їхніми нащадками у Партії Регіонів, КПУ та інших проросійських угрупуваннях.

Ці окупанти сплять і бачать як би повернути Україну назад в московське ярмо», - підсумував Р.Новоженець.

Василь Іванців


P.S. У своїй заяві Володимир Путін доводив провідну роль Росії у війні буцімто найбільшими серед усіх народів втратами. Про справжні втрати української нації, значна частина якої вимушено воювала на боці московської імперії, а також про внесок українців у перемогу сталінського СРСР
ЧИТАЙТЕ ТУТ

І останнє. Не хочемо судити, кого б там могла перемогти Росія без України. Проте, мусимо визнати, що у «Великій Вітчизняній війні» і справді ніхто, окрім Росії, перемогти не міг лише з тієї простої причини, що у тій війні ніхто, крім Росії, і не воював. Решта націй та країн, включаючи головного ворога СРСР – Німеччину – воювали на фронтах Другої світової війни.
В тему: 
Якщо ви помітили помилку, то виділіть фрагмент тексту не більше 20 символів і натисніть Ctrl+Enter
Підписуюсь на новини

Зверніть увагу

Біла книга «Третій ϟ Гетьманат»: Заснування держави без бюрократії та податків – архітектура, технологія, традиція (версія 1.0)

Третій Гетьманат пропонує альтернативу «цифровому концтабору» та ліволіберальному хаосу. Дана праця призначена для стратегів, інвесторів, розробників та всіх Людей Волі, які розглядають Україну як...

Останні записи