Зображення користувача Народний Оглядач.
Народний Оглядач
  • Відвідувань: 0
  • Переглядів: 0

Ot Vinta докотилися до Литви

Рівненський гурт Ot Vinta щойно повернувся зі своєї першої подорожі до Литви. Хлопців запросили взяти участь у фестивалі кантрі-музики Visagino Country, а також дати кілька концертів в клубах Клайпеди та Паланги.
Найяскравішою подією прибалтійської гастролі став, звичайно, виступ в Вісагіно, який відбувся 12 серпня. Visagino Country – поважний міжнародний канті-фест, який веде свій відлік з 1991 року. Кожного року він збирає тисячі шанувальників цієї культури та виконавців з усього світу – Литви, Італії, Бельгії, Канади, Ірландії та інших країн. Ot Vinta стали першим гуртом з України, що вийшов на сцену фестивалю. «Такої кількості ковбоїв та ковбоєк в одному місці ми ще не бачили. Концерт проходив на величезному стадіоні, і не дивлячись на те що був дощ, людей було повно. Адже вони всі в ковбойських шляпах, їм нічого не страшно!», - розповідає фронтмен Ot Vinta Юрко Журавель.

Як відомо, Ot Vinta не грають кантрі в чистому вигляді, проте їх фірмовий стиль украбілі є близьким за духом та заряджений такою ж позитивною енергією. «Гвинти» виступали поза основною програмою фесту, в спеціально для них вигаданій номінації «Подарунок фестивалю». Дебют вийшов більш ніж вдалим. Хлопці показали все на що здатні – видали годинну дозу драйву, а Журавель умудрився переплутати дві фрази, що встиг вивчити литовською, і замість того щоб привітатися з публікою, на початку виступу сказав всім «до побачення». З почуттям гумору в литовців виявилося все гаразд, вони відзначили самобутність музики Ot Vinta, та прозвали музикантів «сонячними парашутистами» за їх жовто-чорні комбінезони.

Також творчістю украбілів зацікавилося центральне литовське телебачення. Там вже можна побачили кліп на ремікс пісні «Дарма я наївся цибулі» та концертне відео «Тиша навкруги». На черзі ротація анімаційного кліпу «Опля-картопля», але литовські глядачі побачать його лише після українських. Нагадаємо, презентація мультика «Опля-картопля» відбудеться 1 веверсня в києвському клубі «Docker’s ABC».

Після короткого відпочинку від закордонних гастролей, Ot Vinta продовжать свій фестивальний сезон вже в Україні. 25-го серпня гурт візьме участь в музично-літературному фестивалі «День Незалежності з Махном», що буде проходити в Гуляйполі.


----------------------------------------------------

В тему:

Бойові співовиди

“ОтВінтісти” – створювачі сучасного фольклору

Офіційний сайт гурту “От Вінта!”

В тему: 
Якщо ви помітили помилку, то виділіть фрагмент тексту не більше 20 символів і натисніть Ctrl+Enter
Підписуюсь на новини

Зверніть увагу

Біла книга «Третій ϟ Гетьманат»: Заснування держави без бюрократії та податків – архітектура, технологія, традиція (версія 1.0)

Третій Гетьманат пропонує альтернативу «цифровому концтабору» та ліволіберальному хаосу. Дана праця призначена для стратегів, інвесторів, розробників та всіх Людей Волі, які розглядають Україну як...

Останні записи