Зображення користувача Арсен Дубовик.
Арсен Дубовик
  • Відвідувань: 0
  • Переглядів: 0

Перехід, або пробудження зі світу ілюзій (мультики)

Категорія:

Пропоную переглянути кілька мультиків для зміни світогляду.

Запрошую переглянути цікавий мультик про те,  як схожі наші страхи щодо переходу з одного світу в інший!

 Придивіться уважніше! А вам це щось нагадує?

Ще один мультик, але на цей раз на підтвердження приказки "Що комар - то сила", або, якщо хочете, "Гуртом і батька бити добре" (на цю приказку у мого батька є одповідка: "...коли він спить лицем до стіни"). Ха-ха-ха!

 

Якщо ви помітили помилку, то виділіть фрагмент тексту не більше 20 символів і натисніть Ctrl+Enter
Підписуюсь на новини

Зверніть увагу

Біла книга «Третій ϟ Гетьманат»: Заснування держави без бюрократії та податків – архітектура, технологія, традиція (версія 1.0)

Третій Гетьманат пропонує альтернативу «цифровому концтабору» та ліволіберальному хаосу. Дана праця призначена для стратегів, інвесторів, розробників та всіх Людей Волі, які розглядають Україну як...

Останні записи

Кращий коментар

Зображення користувача Арсен Дубовик.
0
Ще не підтримано

Ну як? Сподобалися? ;)

"Є десь, у якійсь далекій землі, таке дерево, що шумить верховіттям у самому небі, і Бог сходить ним на землю вночі..." (М. В. Гоголь)

Коментарі

Зображення користувача Арсен Дубовик.
0
Ще не підтримано

Ну як? Сподобалися? ;)

"Є десь, у якійсь далекій землі, таке дерево, що шумить верховіттям у самому небі, і Бог сходить ним на землю вночі..." (М. В. Гоголь)

Зображення користувача ДЖин ДЖайнів.
0
Ще не підтримано

Тут є продовження теми.

Хай буде Ща з Тя! І з Мя :)

 

Зображення користувача Арсен Дубовик.
0
Ще не підтримано

Дякую, Арію! Міняю на "Гуртом!"

"Є десь, у якійсь далекій землі, таке дерево, що шумить верховіттям у самому небі, і Бог сходить ним на землю вночі..." (М. В. Гоголь)