1 грудня в арт-клубі “Київ” (що на вулиці Великій Васильківській неподалік площі Льва Толтого) ніде було курці клюнути. Ще б пак! Хлопці та дівчата з гуртів “Божичі” та “PoliКарп” проводили перший етно-вівторок, котрий має стати традиційною розвагою київської молоді.
В Києві та в Україні загалом, давно назріла потреба створення етнічного клубу. Розпочати вирішили з етно-вівторків в клубі “Київ”, де гратиме етнічна музика, відбуватимуться покази художніх та документальних стрічок з етнічною тематикою, презентації платівок та відео-кліпів гуртів, що грають сучасну музику з елементами фольклору, а також перегляд відео та прослуховування аудіо записів з фольклорних та етнографічних експедицій. Щоб це стало місцем різноманітних майстер-класів з традиційних співів, танців, ремесел. Головна ідея проекту – запровадження та популяризація в Україні та Києві етнічної культури в усіх її проявах.
Третій Гетьманат пропонує альтернативу «цифровому концтабору» та ліволіберальному хаосу. Дана праця призначена для стратегів, інвесторів, розробників та всіх Людей Волі, які розглядають Україну як...
Перший етно-вівторок в клубі “Київ” пройшов “на ура”
Світ:
09120502s.jpg
Фотозвіт з етно-вівторка тут.
До речі, нагадуємо, що наступний етновівторок у клубі "Київ" буде 8 грудня.
Зверніть увагу
Біла книга «Третій ϟ Гетьманат»: Заснування держави без бюрократії та податків – архітектура, технологія, традиція (версія 1.0)