Зображення користувача Народний Оглядач.
Народний Оглядач
  • Відвідувань: 0
  • Переглядів: 0

Під будівлею Нацбанку ошукані вкладники влаштували символічні похорони

Світ:

Ошукані вкладники збанкрутілих банків прощаються з надією повернути свої кошти. Вже півтора місяці поспіль, щочетверга близько сотні ошуканих фінансовими установами громадян пікетують Нацбанк.
Своєю перемогою люди називають - порушення кримінальної справи проти керівника ОЛБанку.

Проте пікетувальники хочуть замінити і ліквідаторів ОЛБанку та банку "Гарант". Загалом люди постраждали внаслідок діяльності та банкрутства 8-ми банків.

Богдан Цімейко, голова страйковго комітету ошуканих вкладників:
- Повинні бути стопроценктно захищені вклади фізичних і юридичних осіб. Бо страждає економіка через це. А контроль за банківською системою повинен бути набагато кращий. Тому що Нацбанк на сьогодні не здійснює його належним чином, а навпаки, приховує злочинну діяльність керівників банків, які ліквідовувалися.
В тему: 
Якщо ви помітили помилку, то виділіть фрагмент тексту не більше 20 символів і натисніть Ctrl+Enter
Підписуюсь на новини

Зверніть увагу

Біла книга «Третій ϟ Гетьманат»: Заснування держави без бюрократії та податків – архітектура, технологія, традиція (версія 1.0)

Третій Гетьманат пропонує альтернативу «цифровому концтабору» та ліволіберальному хаосу. Дана праця призначена для стратегів, інвесторів, розробників та всіх Людей Волі, які розглядають Україну як...

Останні записи