Зображення користувача Народний Оглядач.
Народний Оглядач
  • Відвідувань: 0
  • Переглядів: 0

Під час візиту міністра внутрішньо-окупаційного уряду Колеснікова до Львова місцеві владні холуї перейшли на російську

Світ:

Під час візиту «віце-прем’єра з Євро-2012» Бориса Колеснікова представники влади Львова продемонстрували своє знання російської мови. Зокрема, мер міста колаборант Андрій Садовий привітав Колеснікова російською мовою.


У свою чергу начальник управління містобудування та архітектури Львівської облдержадміністрації Степан Лукашик поінформував ламаною російською про стан справ з підготовкою львівського аеропорту до Євро-2012.

Губернатор області Микола Кміть був стриманим і не дуже багатослівним, висловлюючись лише щодо деяких уточнень.

Таким чином, збулося пророцтво першого заступника мера Львова Олега Синютки, який 10 лютого під час наради з директорами шкіл Франківського району міста оцінив підсумки виборів: "Ну що, будемо розмовляти російською?".

Українці, складаймо списки колаборантів і зрадників, щоби після повалення бандитського режиму Януковича провести повну люстрацію влади!


В тему:

Подарунок для Третього Гетьманату

Тільки для засновників Третього Гетьманату – FORUM.SD.ORG.UA

100% позитиву! (відео)


В тему: 
Якщо ви помітили помилку, то виділіть фрагмент тексту не більше 20 символів і натисніть Ctrl+Enter
Підписуюсь на новини

Зверніть увагу

Біла книга «Третій ϟ Гетьманат»: Заснування держави без бюрократії та податків – архітектура, технологія, традиція (версія 1.0)

Третій Гетьманат пропонує альтернативу «цифровому концтабору» та ліволіберальному хаосу. Дана праця призначена для стратегів, інвесторів, розробників та всіх Людей Волі, які розглядають Україну як...

Останні записи