Зображення користувача Миро Продум.
Миро Продум
  • Відвідувань: 0
  • Переглядів: 0

Пісня, яка стала символом бойкоту російських товарів (відео)

Український сегмент соціальних мереж сьогодні буквально нашпигували посиланнями на пісню російського коміка Семена Слєпакова «Купи лайно», в якій він закликає підтримати російського виробника, при цьому висміюючи товари російського виробництва.

Ця пісня вже фактично стала символом акції з бойкоту російських товарів, до якої закликають українські користувачі інтернету у відповідь на блокування Росією українських товарів.

 

 

Якщо ви помітили помилку, то виділіть фрагмент тексту не більше 20 символів і натисніть Ctrl+Enter
Підписуюсь на новини

Зверніть увагу

Біла книга «Третій ϟ Гетьманат»: Заснування держави без бюрократії та податків – архітектура, технологія, традиція (версія 1.0)

Третій Гетьманат пропонує альтернативу «цифровому концтабору» та ліволіберальному хаосу. Дана праця призначена для стратегів, інвесторів, розробників та всіх Людей Волі, які розглядають Україну як...

Останні записи

Кращий коментар

Зображення користувача Все Випадково.
0
Ще не підтримано

Не буду захищати наши сусідів-москалів, але наше гівно не краще від їхнього. І москалі це знають, тому не пускають. А ці хлопці, що співають, не українці і навіть не москалі, вони їдять інші продукти, кошерні, і тому вони можуть собі співати що захочуть. Таку ж пісню вони вже певно склали і в РФ.

Коментарі

Зображення користувача Все Випадково.
0
Ще не підтримано

Не буду захищати наши сусідів-москалів, але наше гівно не краще від їхнього. І москалі це знають, тому не пускають. А ці хлопці, що співають, не українці і навіть не москалі, вони їдять інші продукти, кошерні, і тому вони можуть собі співати що захочуть. Таку ж пісню вони вже певно склали і в РФ.

Зображення користувача Миро Продум.
0
Ще не підтримано

Це совково-іудейська "творчість". Вони можуть про це співати де завгодно, наприклад, в США. Їм завжди все не подобається - такі вже особливості їхньої ментальності. Найбільше їх ковбасить від слова "патріотизм".

Освячуйся! Озброюйся! Плодися!

Зображення користувача Все Випадково.
0
Ще не підтримано

Погоджуюсь з вами. Правда, вони широко вживають слово "патріотизм", зате уникають слова - націоналізм. Так було під час так званої "помаранчевої революції", так є тепер.

Зображення користувача Зоріна Небокрай.
0
Ще не підтримано

В мене це відео не відкривається. Пишуть що є рекламація на це відео

Від Землі, сили народження, святою водою благословляю!