У столичній міліції є попередження про можливість появи підлітків-смертників.
На нарядах перед заступом на службу особовому складу регулярно повідомляється про те, що підривником-смертником може бути хто завгодно - і благовидий чоловік середніх років, і симпатична жінка, і літня людина. І навіть підліток. Про можливість появи дітей-смертників розповіли міліціонери, які чергують на деяких центральних станціях метро.
Хто міг припустити, що бойовики коли-небудь зважаться перетворити дітей у зброю масового знищення. Однак світ вже знає подібні трагедії. Тому спецслужби, і всі, від кого залежить порядок і спокій, сьогодні не в праві не звертати уваги навіть на чутки про "дітей-смертників".
В тему:
Якщо ви помітили помилку, то виділіть фрагмент тексту не більше 20 символів і натисніть Ctrl+Enter
Третій Гетьманат пропонує альтернативу «цифровому концтабору» та ліволіберальному хаосу. Дана праця призначена для стратегів, інвесторів, розробників та всіх Людей Волі, які розглядають Україну як...
По Москві, можливо, гуляють діти-смертники
Світ:
Хто міг припустити, що бойовики коли-небудь зважаться перетворити дітей у зброю масового знищення. Однак світ вже знає подібні трагедії. Тому спецслужби, і всі, від кого залежить порядок і спокій, сьогодні не в праві не звертати уваги навіть на чутки про "дітей-смертників".
Зверніть увагу
Біла книга «Третій ϟ Гетьманат»: Заснування держави без бюрократії та податків – архітектура, технологія, традиція (версія 1.0)