Газ для населення подорожчав у середньому на 4 копійки: відтепер коштуватиме 22 копійки за один кубометр із лічильником. Якщо його немає, то 24 копійки.
Бюджетні організації сплачуватимуть 360 гривень за тисячу кубів, а теплокомуненерго - 383.
Електроенергія також виросла у ціні - на 4 копійки. За один кіловат населення у містах сплачуватиме 19 копійок, у селах - 18. У разі наявності електроплити -15 копійок за кіловат.
Такі тарифи - не остаточні. Кожні півроку їх підвищуватимуть ще на чверть, поки не вийдуть на економічно-обґрунтовані. До вересня 2007 року ціни на газ та електроенергію зростуть у 2 рази.
(НТН)
В тему:
Якщо ви помітили помилку, то виділіть фрагмент тексту не більше 20 символів і натисніть Ctrl+Enter
Третій Гетьманат пропонує альтернативу «цифровому концтабору» та ліволіберальному хаосу. Дана праця призначена для стратегів, інвесторів, розробників та всіх Людей Волі, які розглядають Україну як...
"Подарунок" на першотравень
Світ:
06043010s.gif
Бюджетні організації сплачуватимуть 360 гривень за тисячу кубів, а теплокомуненерго - 383.
Електроенергія також виросла у ціні - на 4 копійки. За один кіловат населення у містах сплачуватиме 19 копійок, у селах - 18. У разі наявності електроплити -15 копійок за кіловат.
Такі тарифи - не остаточні. Кожні півроку їх підвищуватимуть ще на чверть, поки не вийдуть на економічно-обґрунтовані. До вересня 2007 року ціни на газ та електроенергію зростуть у 2 рази.
(НТН)
Зверніть увагу
Біла книга «Третій ϟ Гетьманат»: Заснування держави без бюрократії та податків – архітектура, технологія, традиція (версія 1.0)