Матч Німеччина - Польща Чемпіонату світу з футболу завершився масовими безладами. Незважаючи на те, що на гру в Дортмунді було залучено особливо посилені підрозділи поліції, вже перед початком матчу сили правопорядку затримали більше 300 уболівальників, які кидали в поліцейських пляшки, стільці і каміння.
Основні безлади спалахнули вже після матчу, який завершився з рахунком 1:0 на користь німецької збірної. Польські уболівальники почали громити магазини і закидувати поліцейських підручними предметами. В результаті силові служби затримали ще 200 осіб. Половина заарештованих - уболівальники з Польщі, інші - німецькі і голландські футбольні фанати. Найближчу добу хуліганам належить провести в поліцейських дільницях, після чого їм буде висунуто офіційні звинувачення.
За оцінками спостерігачів, на цей матч прибули близько 30 тис. поляків. Збірній Польщі ще жодного разу не вдавалося виграти у німецької команди на Чемпіонатах світу. Тепер у неї в загальній скарбничці 11 поразок, а чотири рази зустрічі закінчувалися нічиєю.
Третій Гетьманат пропонує альтернативу «цифровому концтабору» та ліволіберальному хаосу. Дана праця призначена для стратегів, інвесторів, розробників та всіх Людей Волі, які розглядають Україну як...
Польські фанати вчинили в Німеччині погром
Світ:
06061503a.jpg
За оцінками спостерігачів, на цей матч прибули близько 30 тис. поляків. Збірній Польщі ще жодного разу не вдавалося виграти у німецької команди на Чемпіонатах світу. Тепер у неї в загальній скарбничці 11 поразок, а чотири рази зустрічі закінчувалися нічиєю.
За матеріалами РБК
----------------------------------------------------
В тему:
Перші махачі на ЧС-2006
Німецькі націоналісти відзначили початок Чемпіонату Світу
Зверніть увагу
Біла книга «Третій ϟ Гетьманат»: Заснування держави без бюрократії та податків – архітектура, технологія, традиція (версія 1.0)