Зображення користувача Народний Оглядач.
Народний Оглядач
  • Відвідувань: 0
  • Переглядів: 0

Польсько-українськa IT-конференція 1 червня

1-го червня у Варшаві відбудеться «Міжнародна Економічна Конференція e-бізнес Польща-Україна 2006», організована Польською Палатою Інформатики і Телекомунікації, при спіпраці Міністерства Економіки Польщі.
Це перша такого типу імпреза, метою якої є поширення польсько-української співпраці у ділянці сучасної технології. «Ми хочемо показати нашим українським партнерам польський досвід у справі реалізації великих інформатичних проектів» - наголошує директор бюро Польської Палати Інформатики і Телекомунікації Анджей Піліх.

У варшавській конференції візьме участь міністр транспорту і зв’язку України Віктор Бондар, а також представники найбільших інформатичних фірм України. Анджей Піліх стверджує, що контакти з українськими партнерами народилися під час минулорічної інформатичної виставки у Києві. Після зустрічі з українцями польські фахівці зустрінуться і казахськими колегами.
В тему: 
Якщо ви помітили помилку, то виділіть фрагмент тексту не більше 20 символів і натисніть Ctrl+Enter
Підписуюсь на новини

Зверніть увагу

Біла книга «Третій ϟ Гетьманат»: Заснування держави без бюрократії та податків – архітектура, технологія, традиція (версія 1.0)

Третій Гетьманат пропонує альтернативу «цифровому концтабору» та ліволіберальному хаосу. Дана праця призначена для стратегів, інвесторів, розробників та всіх Людей Волі, які розглядають Україну як...

Останні записи