Зображення користувача Народний Оглядач.
Народний Оглядач
  • Відвідувань: 0
  • Переглядів: 0

Повстанська пісня в Києво-Могилянській академії

9 грудня в актовій залі НаУКМА відбувся вечір повстанської пісні. В ньому взяли участь декілька українських гуртів, зокрема дніпропетровська команда „Сад”, київські гурти „Тінь Сонця”, „Вій”, „Рутенія”, „Самі свої”. Гурти виконували народні та авторські пісні на повстанську тематику.
Хлопці з „Саду” під акомпанемент сопілки та скрипки виконав пісні на вірші Т.Шевченка „Сон”, „Нащо мені женитися...” тощо, а також свої власні.

„Тінь Сонця” буквально приголомшив зал напором та силою музики.

Зі своїм репертуаром виступили й інші виконавці: Лірник Сашко („Вій”), Анатолій Сухий („Рутенія”), Олег Сухарєв („ Самі свої”).

Віталій Колісніченко з гурту „Веремій” проспівав народну пісню „Кедьми прийшла карта”.

Після концерту усі слухачі мали змогу поспілкуватися з ветеранам Української Повстанської Армії, які поділилися своїми спогадами про своє нелегке та небезпечне життя у партизанці та підпіллі.

Обрамлення переповненої зали (люди стояли в проходах та у дверях), де панувала затишна та дружня атмосфера, було в стилі української традиції - червоно-чорні та синьо-жовті прапори, народні рушники тощо.

Прес-служба КМО МНК
В тему: 
Якщо ви помітили помилку, то виділіть фрагмент тексту не більше 20 символів і натисніть Ctrl+Enter
Підписуюсь на новини

Зверніть увагу

Біла книга «Третій ϟ Гетьманат»: Заснування держави без бюрократії та податків – архітектура, технологія, традиція (версія 1.0)

Третій Гетьманат пропонує альтернативу «цифровому концтабору» та ліволіберальному хаосу. Дана праця призначена для стратегів, інвесторів, розробників та всіх Людей Волі, які розглядають Україну як...

Останні записи