У жовтневому номері часопису «Український тиждень» з’явилась стаття Романа Шостака з досить знаковою, для сьогоднішньої політичної ситуації назвою – «Приборкання Галичини». В цій статті стисло описується як партія влади закріплює контроль над Львівщиною, розколюючи опозицію.
На превеликий жаль для галичан, назва цієї статті надто далека від брутальної реальності що, наче залізничний локомотив на маршрутку, суне на збентежену таким тиском Львівщину. Янукович і Ко холоднокровно, «по-пацанячому» все розрахувавши вирішили, що настав час безжалісної помсти за свою принизливу поразку на Майдані 2004 року, методи які застосовують московсько-донецькі братки проти галичан, правильніше назвати не «приборканням», а «тупим заганянням в стійло».
Першим актом цієї брутальної вакханалії став «поцілунок юди-Деньковича» Юлії Володимирівні з наступною класикою жанру – замовним усуненням законного голови Обласної ТВК. Розрахунок простий як пень: власного рейтингу нема, і взятись йому нема звідки, оскільки далі щось брехати-обіцяти безглуздо, можна цинічно купивши лідера головної опозиційної партії, підсунути виборцям підставних «головних опозиціонерів». Хоч бери та малюй живописом картину: «Юда цілує Тимошенко, а розпинають Галичину».
Зрештою, хіба один той «юда», подивіться на список кандидатів від Партії Регіонів, як пише у державному «Голосі України» достойний нащадок Ярослава Галана пан Степан Ващук: «У списку регіоналів можна зустріти прізвища відомих бізнесменів, керівників обласного рівня та інших активістів партії які чогось досягли в житті». Скажіть людоньки добрі – чи ж оці юди прилетіли до нас із Москви чи Донецька чи де інде? Вони ж росли з нами в одних селах, ходили в одні з нами школи, бігали у футбол…, а нині так зненавиділи рідну землю, що стали в лави патологічних україноненависників. Чи в нас мало різних політичних партій? А як «рвонули свої зади» перед яничарами різноманітні обласні чинуші в мундирах і без, так що аж Кучма би позаздрив. Звісно ж зрада завжди щедро оплачувалась, тільки варто їм пам’ятати про те, що тридцять срібників не принесли Юді жодної користі.
Наступним, впровадженим ще за Кучми феесбешними політтехнологами, методом фальсифікації вибору народу є підсування виборцям яскраво ряджених, розрекламованих нібито безпартійних які насправді йдуть від непопулярної провладної партії, таких собі «котів в мішках» що вилазять з тих мішків після виборів. Ось, до прикладу, на цих виборах патріотично налаштована Яворівщина вся заклеєна плакатами з яскравими фотографіями бравого генерала при всіх регаліях – Михайла Козаря, та й лозунг на них, ну просто казка – «Честь і порядність на службу людям!», саме так з великим голосним знаком така собі вкупі і честь, і порядність, от тільки від якої партії йде цей розкішний достойник на цих плакатах чомусь не вказано.
А от згаданий вище Галан-Ващук, у своїй статті в офіційному державному часописі «Голос України» від 7 жовтня 2010 року пише прямо: «Під №2 у списку Партії Регіонів – ректор Львівського державного університету безпеки життєдіяльності генерал – лейтенант Михайло Козар». Раз оцей пан генерал примітивно бреше про свою безпартійність, йдучи від Партії Регіонів – так само він дешево бреше і про власну честь і порядність, бо для безпартійних самовисуванців існують мажоритарні округи, а не партійні списки. Власне, до цього «таварища генерала» є ще одне невеличке запитання – а за що це, відома своєю антиукраїнською люттю церква Московського патріархату дала Вам аж цілий орден? Може за щиру службу Україні, чи кому? Так Ви ж скажіть виборцям, не соромтесь, адже для цього достатньо навіть не плакатної честі і порядності, а лише краплиночки людської совісті. До речі партія донецьких «донів» оголосила цілу мобілізацію ректорів у свої списки, там і начальник Львівської академії сухопутних військ, і ректор Інституту державного управління.
Третій Гетьманат пропонує альтернативу «цифровому концтабору» та ліволіберальному хаосу. Дана праця призначена для стратегів, інвесторів, розробників та всіх Людей Волі, які розглядають Україну як...
ПР заганяє Галичину в «стійло»
Світ:
stijlo_20101021.jpg
Першим актом цієї брутальної вакханалії став «поцілунок юди-Деньковича» Юлії Володимирівні з наступною класикою жанру – замовним усуненням законного голови Обласної ТВК. Розрахунок простий як пень: власного рейтингу нема, і взятись йому нема звідки, оскільки далі щось брехати-обіцяти безглуздо, можна цинічно купивши лідера головної опозиційної партії, підсунути виборцям підставних «головних опозиціонерів». Хоч бери та малюй живописом картину: «Юда цілує Тимошенко, а розпинають Галичину».
Зрештою, хіба один той «юда», подивіться на список кандидатів від Партії Регіонів, як пише у державному «Голосі України» достойний нащадок Ярослава Галана пан Степан Ващук: «У списку регіоналів можна зустріти прізвища відомих бізнесменів, керівників обласного рівня та інших активістів партії які чогось досягли в житті». Скажіть людоньки добрі – чи ж оці юди прилетіли до нас із Москви чи Донецька чи де інде? Вони ж росли з нами в одних селах, ходили в одні з нами школи, бігали у футбол…, а нині так зненавиділи рідну землю, що стали в лави патологічних україноненависників. Чи в нас мало різних політичних партій? А як «рвонули свої зади» перед яничарами різноманітні обласні чинуші в мундирах і без, так що аж Кучма би позаздрив. Звісно ж зрада завжди щедро оплачувалась, тільки варто їм пам’ятати про те, що тридцять срібників не принесли Юді жодної користі.
Наступним, впровадженим ще за Кучми феесбешними політтехнологами, методом фальсифікації вибору народу є підсування виборцям яскраво ряджених, розрекламованих нібито безпартійних які насправді йдуть від непопулярної провладної партії, таких собі «котів в мішках» що вилазять з тих мішків після виборів. Ось, до прикладу, на цих виборах патріотично налаштована Яворівщина вся заклеєна плакатами з яскравими фотографіями бравого генерала при всіх регаліях – Михайла Козаря, та й лозунг на них, ну просто казка – «Честь і порядність на службу людям!», саме так з великим голосним знаком така собі вкупі і честь, і порядність, от тільки від якої партії йде цей розкішний достойник на цих плакатах чомусь не вказано.
А от згаданий вище Галан-Ващук, у своїй статті в офіційному державному часописі «Голос України» від 7 жовтня 2010 року пише прямо: «Під №2 у списку Партії Регіонів – ректор Львівського державного університету безпеки життєдіяльності генерал – лейтенант Михайло Козар». Раз оцей пан генерал примітивно бреше про свою безпартійність, йдучи від Партії Регіонів – так само він дешево бреше і про власну честь і порядність, бо для безпартійних самовисуванців існують мажоритарні округи, а не партійні списки. Власне, до цього «таварища генерала» є ще одне невеличке запитання – а за що це, відома своєю антиукраїнською люттю церква Московського патріархату дала Вам аж цілий орден? Може за щиру службу Україні, чи кому? Так Ви ж скажіть виборцям, не соромтесь, адже для цього достатньо навіть не плакатної честі і порядності, а лише краплиночки людської совісті. До речі партія донецьких «донів» оголосила цілу мобілізацію ректорів у свої списки, там і начальник Львівської академії сухопутних військ, і ректор Інституту державного управління.
Читати далі
Зверніть увагу
Біла книга «Третій ϟ Гетьманат»: Заснування держави без бюрократії та податків – архітектура, технологія, традиція (версія 1.0)