За повідомленням прес-служби ФК Шахтар, в день матчу 7 листопада Шахтар – Динамо вболівальники біло-синіх спалили два намети з атрибутикою оранжево-чорних, принагідно відлупцювавши продавця, після чого псували особистий транспорт городян.
Перед входом на сектор охорона вилучила у Біло-Синіх Хуліганів ножі і петарди. 22 прихильника столичного клубу не потрапили на стадіон, бо перебували у нетверезому стані, ще 2 вивели з гостьового сектору в процесі гри.
Прес-служба ФК Шахтар щиро обурена спаленням оранжево-чорної атрибутики, влаштованим динамівськими вболівальниками безпосередньо на трибунах.
В тему:
Якщо ви помітили помилку, то виділіть фрагмент тексту не більше 20 символів і натисніть Ctrl+Enter
Третій Гетьманат пропонує альтернативу «цифровому концтабору» та ліволіберальному хаосу. Дана праця призначена для стратегів, інвесторів, розробників та всіх Людей Волі, які розглядають Україну як...
Прес-служба ФК Шахтар обурена буйством прихильників Динамо
Світ:
05110809a.jpg
Прес-служба ФК Шахтар щиро обурена спаленням оранжево-чорної атрибутики, влаштованим динамівськими вболівальниками безпосередньо на трибунах.
Зверніть увагу
Біла книга «Третій ϟ Гетьманат»: Заснування держави без бюрократії та податків – архітектура, технологія, традиція (версія 1.0)