Згідно з Указом Президента, орденом "За мужність" було нагороджено чотирьох унсовців, які свого часу потрапили за грати за звинуваченням у знаменитій "справі 9 березня", причому троє з нагороджених мають відношення до Черкащини.
Окрім нашого "корінного земляка" Зайченка, нагороду отримав уродженець Звенигородщини Олег Бойко та випускник Черкаського національного університету ім. Б. Хмельницького Ігор Мазур (Тополя).
Підготував: Андрій КРАВЕЦЬ
Джерело: "Прес-Центр"
В тему:
Якщо ви помітили помилку, то виділіть фрагмент тексту не більше 20 символів і натисніть Ctrl+Enter
Третій Гетьманат пропонує альтернативу «цифровому концтабору» та ліволіберальному хаосу. Дана праця призначена для стратегів, інвесторів, розробників та всіх Людей Волі, які розглядають Україну як...
Президент нагородив Руслана Зайченка орденом "За мужність"
Світ:
07062601s.jpg
Окрім нашого "корінного земляка" Зайченка, нагороду отримав уродженець Звенигородщини Олег Бойко та випускник Черкаського національного університету ім. Б. Хмельницького Ігор Мазур (Тополя).
Підготував: Андрій КРАВЕЦЬ
Джерело: "Прес-Центр"
Зверніть увагу
Біла книга «Третій ϟ Гетьманат»: Заснування держави без бюрократії та податків – архітектура, технологія, традиція (версія 1.0)