15 квітня о 21.00 в клубі «Хмільна Бочка» (Богдана Хмельницького 3б1) відбудеться концерт кам‘янець-подільського ансамблю «Пропала Грамота».
Це перший у 2008 році повноцінний клубний виступ команди у Києві. В березні оновлену музичну програму подільських фундаменталістів в рамках туру «центрА» слухали Вінниця, Львів та Хмельницький. Крім речей зі свого дебютника «ЦЕЙВО» буде презентовано пісні з майбутнього альбому «ГОНОР», реліз якого очікується поточного року. У звичний для «.. грамоти» гітарний саунд вплетуться дівчачі голоси та єгипетська скрипка – рабаба. Шоу буде оздоблено моно театральною виставою україно-індійського актора Пробху Олега.
Третій Гетьманат пропонує альтернативу «цифровому концтабору» та ліволіберальному хаосу. Дана праця призначена для стратегів, інвесторів, розробників та всіх Людей Волі, які розглядають Україну як...
«Пропала Грамота» у Києві
Світ:
Вхід – 30 грн.
В тему:
Хибна думка, що козак то свинопас...
Шлях до Небесної України
Придбати диск гурту "Пропала грамота"
Зверніть увагу
Біла книга «Третій ϟ Гетьманат»: Заснування держави без бюрократії та податків – архітектура, технологія, традиція (версія 1.0)