Голова Служби безпеки України Якименко оголосив 19 лютого про ухвалення рішення про початок антитерористичної операції на території України. Проте він не згадав про найнятих владою бандитів, які минулої ночі вбивали людей.
Чи є міра брехні? - гнівно запитує відомий український політолог Олександр Палій на своїй сторінці у Фейсбук.
"І це після того, як влада організувала буквально террор проти мирних активістів – спочатку студентів, журналістів, а потім і всіх підряд. Під Києвом вже знайдено кілька трупів активістів, замучених екскадронами смерті.
І це після того, як щойно влада спалила шпиталь з кількома десятками поранених!
І це після того, як щойно вчора тітушки вбили двох інспекторів ДАІ (!) і журналіста.
І це після того, як «Беркут» і частина ВВ жахливими злочинами порушили цілу низку конвенцій проти тортур.
І це після того, як влада вперше в Європі з часів Чаушеску стріляла бойовими кулями по мирних мітингувальниках.
І це після того, як телефоний терроризм став для влади засобом управління метрополітеном.
І це після того, як учора мітингувальники десятками вмирали на баррикадах, своєю смертю буквально доводячи, що зброї в них нема. Бо в таких умовах будь-хто її б використав, якби вона була.
Одне добре – світ не сліпий. І він бачить, хто терорист".
Третій Гетьманат пропонує альтернативу «цифровому концтабору» та ліволіберальному хаосу. Дана праця призначена для стратегів, інвесторів, розробників та всіх Людей Волі, які розглядають Україну як...
Проти яких терористів збирається боротися СБУ?
Світ:
Голова Служби безпеки України Якименко оголосив 19 лютого про ухвалення рішення про початок антитерористичної операції на території України. Проте він не згадав про найнятих владою бандитів, які минулої ночі вбивали людей.
14012704r.jpg
Чи є міра брехні? - гнівно запитує відомий український політолог Олександр Палій на своїй сторінці у Фейсбук.
"І це після того, як влада організувала буквально террор проти мирних активістів – спочатку студентів, журналістів, а потім і всіх підряд. Під Києвом вже знайдено кілька трупів активістів, замучених екскадронами смерті.
І це після того, як щойно влада спалила шпиталь з кількома десятками поранених!
І це після того, як щойно вчора тітушки вбили двох інспекторів ДАІ (!) і журналіста.
І це після того, як «Беркут» і частина ВВ жахливими злочинами порушили цілу низку конвенцій проти тортур.
І це після того, як влада вперше в Європі з часів Чаушеску стріляла бойовими кулями по мирних мітингувальниках.
І це після того, як телефоний терроризм став для влади засобом управління метрополітеном.
І це після того, як учора мітингувальники десятками вмирали на баррикадах, своєю смертю буквально доводячи, що зброї в них нема. Бо в таких умовах будь-хто її б використав, якби вона була.
Одне добре – світ не сліпий. І він бачить, хто терорист".
Зверніть увагу
Біла книга «Третій ϟ Гетьманат»: Заснування держави без бюрократії та податків – архітектура, технологія, традиція (версія 1.0)