Зображення користувача Народний Оглядач.
Народний Оглядач
  • Відвідувань: 0
  • Переглядів: 0

П’яні африканці нападають на слов’ян

Двоє африканських студентів, що нападали на перехожих, затримані в Санкт-Петербурзі, повідомили Інтерфаксу в ГУВС Петербурга і Ленінградської області.
„У четвер рано вранці біля нічного клубу „Гавана” на Московському проспекті двоє африканців-студентів петербурзьких вузів, один з Кенії, інший – громадянин Нової Зеландії, напали на молодого чоловіка, який зустрічав з клубу свої дівчину. Нападники поводили себе дуже агресивно – погрожували пневматичним пістолетом і нецензурно лаялися, після чого влаштували бійку з молодим чоловіком і ще двома чоловіками, що прийшли йому на допомогу”, - повідомили в ГУВС.

Прибулий на місце наряд міліції, викликаний адміністрацією клубу, затримав студентів. Було встановлено, що на момент нападу вони перебували в стані сильного алкогольного сп’яніння.

Вирішується питання щодо відкриття проти іноземців карної справи. NEWS.ru

В тему: 
Якщо ви помітили помилку, то виділіть фрагмент тексту не більше 20 символів і натисніть Ctrl+Enter
Підписуюсь на новини

Зверніть увагу

Біла книга «Третій ϟ Гетьманат»: Заснування держави без бюрократії та податків – архітектура, технологія, традиція (версія 1.0)

Третій Гетьманат пропонує альтернативу «цифровому концтабору» та ліволіберальному хаосу. Дана праця призначена для стратегів, інвесторів, розробників та всіх Людей Волі, які розглядають Україну як...

Останні записи