Зображення користувача Народний Оглядач.
Народний Оглядач
  • Відвідувань: 0
  • Переглядів: 0

П`яний російський дипломат збив поліцейського в Нью-Йорку

За даними прес-секретаря нью-йоркської поліції, у момент ДТП дипломат знаходився в стані алкогольного сп`яніння. Однак ніяких обвинувачень йому пред`явлено не було, тому що він користується дипломатичним імунітетом.
Про це повідомили представники місцевої поліції. За їхніми словами, інцидент відбувся минулої суботи пізно ввечері на Манхеттені.

28-літній Ілля Морозов на автомобілі Toyota Corolla проїхав за огородження, встановлене перед ділянкою дороги, де проводились ремонтні роботи, і збив офіцера дорожньої поліції, що намагався його зупинити.

Потерпілий поліцейський одержав травму ноги і був госпіталізований. Його стан не викликає занепокоєння у лікарів.

Російське консульство в Нью-Йорку, співробітником якого за даними AP є Морозов, поки не дало жодних коментарів з цього приводу.

//Газета.Ru
В тему: 
Якщо ви помітили помилку, то виділіть фрагмент тексту не більше 20 символів і натисніть Ctrl+Enter
Підписуюсь на новини

Зверніть увагу

Біла книга «Третій ϟ Гетьманат»: Заснування держави без бюрократії та податків – архітектура, технологія, традиція (версія 1.0)

Третій Гетьманат пропонує альтернативу «цифровому концтабору» та ліволіберальному хаосу. Дана праця призначена для стратегів, інвесторів, розробників та всіх Людей Волі, які розглядають Україну як...

Останні записи