Влада опирається "амністії" затриманих активістів, оскільки розуміє, що після цього треба буде назвати винних у побитті і катуваннях, вважає відомий економіст і політолог Олег Соскін.
Він підкреслив, що після звільнення затриманих влада муситиме визнає власну вину: "Певна частина депутатів, які входять до Партії регіонів, є тими, хто будував державу "стаціонарного бандита". Вони є її носіями на законодавчому рівні. Вони інфільтровані у вищу законодавчу гілку владу правлячим банд-формуванням Януковича і його сім'ї. Тому вони на рівні інстинктів розуміють, що, якщо зараз будуть випущенні жертви, а дії тих, кого побили визнають правильними, то тоді доведеться карати тих, хто їм завдав шкоди".
Соскін наголосив, що цей процес не варто називати "амністією".
"Ув'язненні люди (активісти Майдану - ред.) — це ті, хто захищали свої права. Вони діяли, базуючись на основних положеннях Хартії про права і свободи людини (Україна її ратифікувала), Європейського пакту про права людини і 5 статті Конституції України. Тому говорити, що люди, які захищали свої права, будуть амністовані — неправильно", - сказав він.
"Треба казати, що вони є героями. А ті, хто дав наказ застосувати проти них військову силу, плюс використовувати карально-поліцейський державний апарат і завдати їм шкоди, мучити і зробити каліками - от їх треба притягати до відповідальності", - додав Соскін.
На його думку, дуже позитивним є те, що вирішення політичної кризи в Україні перевели у парламентську площину. "Зараз Україна дає приклад, що можна без громадянської війни, як це було в Аргентині, Уругваї, Парагваї, чи Венесуелі знайти механізми більш менш мирного виходу зі стану держави "стаціонарного бандита", - сказав він.
Якщо ви помітили помилку, то виділіть фрагмент тексту не більше 20 символів і натисніть Ctrl+Enter
Третій Гетьманат пропонує альтернативу «цифровому концтабору» та ліволіберальному хаосу. Дана праця призначена для стратегів, інвесторів, розробників та всіх Людей Волі, які розглядають Україну як...
Регіонали" бояться звільняти активістів, бо доведеться карати винних
Світ:
Влада опирається "амністії" затриманих активістів, оскільки розуміє, що після цього треба буде назвати винних у побитті і катуваннях, вважає відомий економіст і політолог Олег Соскін.
maydan.jpg
Він підкреслив, що після звільнення затриманих влада муситиме визнає власну вину: "Певна частина депутатів, які входять до Партії регіонів, є тими, хто будував державу "стаціонарного бандита". Вони є її носіями на законодавчому рівні. Вони інфільтровані у вищу законодавчу гілку владу правлячим банд-формуванням Януковича і його сім'ї. Тому вони на рівні інстинктів розуміють, що, якщо зараз будуть випущенні жертви, а дії тих, кого побили визнають правильними, то тоді доведеться карати тих, хто їм завдав шкоди".
Соскін наголосив, що цей процес не варто називати "амністією".
"Ув'язненні люди (активісти Майдану - ред.) — це ті, хто захищали свої права. Вони діяли, базуючись на основних положеннях Хартії про права і свободи людини (Україна її ратифікувала), Європейського пакту про права людини і 5 статті Конституції України. Тому говорити, що люди, які захищали свої права, будуть амністовані — неправильно", - сказав він.
"Треба казати, що вони є героями. А ті, хто дав наказ застосувати проти них військову силу, плюс використовувати карально-поліцейський державний апарат і завдати їм шкоди, мучити і зробити каліками - от їх треба притягати до відповідальності", - додав Соскін.
На його думку, дуже позитивним є те, що вирішення політичної кризи в Україні перевели у парламентську площину. "Зараз Україна дає приклад, що можна без громадянської війни, як це було в Аргентині, Уругваї, Парагваї, чи Венесуелі знайти механізми більш менш мирного виходу зі стану держави "стаціонарного бандита", - сказав він.
Зверніть увагу
Біла книга «Третій ϟ Гетьманат»: Заснування держави без бюрократії та податків – архітектура, технологія, традиція (версія 1.0)