За три дні в Росії побито всі рекорди енергоспоживання: уряд готовий використати стратегічні резерви палива. Шестеро людей померли за добу в Москві через 30-градусні морози, 70 жителів столиці госпіталізовано. У Петербурзі від обмороження і переохолодження постраждали 53 людини, 46 з них госпіталізовано. Вночі температура в місті на Неві опускалася до позначки мінус 32 градуса.
Через 30-градусні морози двоє людей загинули і понад 10 доставлено в лікарні Республіки Мордовія. А в Архангельську за три дні сильних морозів жертвами холодів стали 14 людей. Сьогодні в тут 36 градусів морозу, з понеділка температура не піднімалася вище мінус 32.
У багатьох регіонах країни не тільки зазнають обморожень люди. Розриваються проводи ЛЕП, тролейбусних ліній, передає ІТАР-ТАРС. Майже 3 тисячі жителів міста Балєй Читинськой області, де стоять 40-градусні морози, провели ніч без опалення у своїх квартирах через аварію на центральному водогоні міста. 50 градусів морозу минулої ночі зафіксовано в селищі Кегалі Північно-Евенського району Магаданської області.
Тим часом уряд РФ готовий використовувати стратегічні резерви палива в зв'язку із сильними морозами. Проект постанови про розбронювання частини стратегічних запасів підготовлений Мінпроменерго і знаходиться на підписі у прем'єр-міністра країни, повідомив на засіданні кабінету голова Мінпроменерго Віктор Христенко.
"Ми вже йдемо за максимальним забором газу зі сховищ і свердловин і при цьому передбачаємо залучати резервні види палива - мазут і вугілля", - відзначив Христенко. Він пояснив необхідність задіяти резерви тим, що "низький температурний фон носить не локальний, а системний характер: холодно і в Сибіру, і у європейській частині Росії, і навіть на півдні".
За словами голови Мінпроменерго, за три дні в Росії побито всі рекорди енергоспоживання. Зокрема, московська зона ніколи в історії не зазнавала таких навантажень. //ICTV//фото AFP
В тему:
Якщо ви помітили помилку, то виділіть фрагмент тексту не більше 20 символів і натисніть Ctrl+Enter
Третій Гетьманат пропонує альтернативу «цифровому концтабору» та ліволіберальному хаосу. Дана праця призначена для стратегів, інвесторів, розробників та всіх Людей Волі, які розглядають Україну як...
РФ безсила перед природою. Енергетичний дефолт
Світ:
06011904a.jpg
У багатьох регіонах країни не тільки зазнають обморожень люди. Розриваються проводи ЛЕП, тролейбусних ліній, передає ІТАР-ТАРС. Майже 3 тисячі жителів міста Балєй Читинськой області, де стоять 40-градусні морози, провели ніч без опалення у своїх квартирах через аварію на центральному водогоні міста. 50 градусів морозу минулої ночі зафіксовано в селищі Кегалі Північно-Евенського району Магаданської області.
Тим часом уряд РФ готовий використовувати стратегічні резерви палива в зв'язку із сильними морозами. Проект постанови про розбронювання частини стратегічних запасів підготовлений Мінпроменерго і знаходиться на підписі у прем'єр-міністра країни, повідомив на засіданні кабінету голова Мінпроменерго Віктор Христенко.
"Ми вже йдемо за максимальним забором газу зі сховищ і свердловин і при цьому передбачаємо залучати резервні види палива - мазут і вугілля", - відзначив Христенко. Він пояснив необхідність задіяти резерви тим, що "низький температурний фон носить не локальний, а системний характер: холодно і в Сибіру, і у європейській частині Росії, і навіть на півдні".
За словами голови Мінпроменерго, за три дні в Росії побито всі рекорди енергоспоживання. Зокрема, московська зона ніколи в історії не зазнавала таких навантажень. //ICTV//фото AFP
Зверніть увагу
Біла книга «Третій ϟ Гетьманат»: Заснування держави без бюрократії та податків – архітектура, технологія, традиція (версія 1.0)